'
Читаєте зараз
США за абороти, Україна проти балету: Заборони тижня

США за абороти, Україна проти балету: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Заборони. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

Facebook проти мистецтва: Що банить найпопулярніша соцмережа?

1. У Білому домі заборонили журналістці CNN відвідати прес-конференцію Трампа. Кейтлан Коллінз хотіла поставити питання про плани щодо зустрічі з президентом РФ Путіним.

2. У РФ боржникам по аліментах хочуть заборонити здавати на водійські права. Неплатників також можуть позбавити можливості реєструвати авто.

3. У Примор’ї ввели штрафи за продаж вейпів підліткам. Штраф – до 50 тис руб.

Читати більше новин в Telegram

4. У США хочуть заборонити аборти. Нововведення набудуть чинності, якщо Верховний суд вирішить обмежити право жінок на аборт, гарантоване рішенням 55-річної давності.

5. Facebook має заборонити дискримінаційні оголошення. Цим кроком завершується 20-місячне розслідування Генеральної прокуратури штату Вашингтон, яке розпочалося після того, як некомерційна ProPublica опублікувала статтю про рекламне орієнтування Facebook.

6. В Україні заборонили книгу Ілзе Лієпи «Мій балет». Причиною для заборони книги російської балерини стала згадка члена Ради при президенті РФ із питань культури й мистецтв, танцюриста Миколи Цискарідзе, який у 2014 році підписав звернення діячів культури на підтримку повернення Криму до складу РФ.

7. Реклама бобів Heinz двічі не пройшла цензуру. Первісна версія реклами була заборонена, оскільки безпосередньо порівнювала випечені боби з протеїновим коктейлем, після чого в неї внесли зміни.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій