'
Читаєте зараз
Через житомирське сало обрізаних євреїв визнали необрізаними: ШЗХ тижня

Через житомирське сало обрізаних євреїв визнали необрізаними: ШЗХ тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com Коротко про головне, що відбувалось у світі:

Рада рабинів Саратовської області визнала недійсними 150 обрядів ритуального обрізання, проведених у період з 1991 до 1997 рік рабином Іцхаком Зільберманом. Під час внутрішнього розслідування рада рабинів встановила, що в 1991 році рабин Зільберман відвідав Житомир, де взяв участь у святкуванні «Дня сала в шоколаді», з’ївши тоді не менше 150 грамів титульного продукту фестивалю. Згідно з правилами, встановленими для рабинів у Вавилонському Талмуді, юдей, що порушив кашрут, зобов’язаний протягом семи років постити і здійснювати обов’язкові обмивання. Якщо той, хто порушив харчову заборону на свинину, є рабином, то він протягом цього часу не має права проведення релігійних обрядів. Рабин Зільберман приховав факт вживання сала й не зробив при цьому необхідного ритуалу покаяння, тому всі обряди, вчинені ним у період релігійної нечистоти, визнаються недійсними. У цей період він, зокрема, провів приблизно 150 ритуальних обрізань новонародженим.

Сервіс YouTube повідомив про великі зміни для авторів каналів, які зможуть розміщувати в себе рекламу. Тепер рекламні відео не можна буде пропускати – їхня довжина становитиме 15-20 секунд. Нові правила почнуть діяти вже наступного тижня. Раніше рекламу можна було пропустити після 5 секунд перегляду. Тепер її не можна пропустити за замовчуванням. Зміни стануться автоматично і навіть в тому випадку, якщо авторам контенту невідключувана реклама раніше була недоступна. Якщо творці контенту хочуть, щоби їхні глядачі все ще могли пропускати рекламу у відео, їм необхідно змінити налаштування вручну.

Французька тенісистка Алізе Корне переодягнула майку на корті й отримала попередження від судді. Він діяв за правилами, але тепер це правило скасували. Інцидент стався під час американського тенісного турніру US Open. Між другим і третім сетом спортсменка зайшла в роздягальню й поміняла футболку, оскільки на корті була 38-градусна спека. Вийшовши на майданчик, вона помітила, що футболка одягнена навиворіт і переодягнула її вже на корті, на що суддя зробив зауваження. За правилами Асоціації тенісу Сполучених Штатів, яка організовує US Open, жінки не можуть переодягатися на корті й повинні для цього заходити в роздягальню. За порушення цього пункту суддя має зробити попередження, а за повторні порушення зняти очки й навіть присудити поразку.

У селі Омауї на півдні Нової Зеландії планують запровадити радикальний план захисту дикої природи: заборонити всіх домашніх котів. Такі заходи спеціалісти пояснюють вимиранням деяких видів тварин через полювання кішок на них. «Згідно з ініціативою власники кішок в Омауї будуть змушені зареєструвати своїх кішок. Після смерті улюбленця власникам не дозволять заводити нового», – повідомили спеціалісти. Також зазначається, що кожен, хто не дотримується правил, отримає повідомлення, перш ніж влада «сама прибере» домашніх тварин. Місцева влада вважає такі заходи виправданими, оскільки «коти відповідальні за загибель мільярдів птахів і ссавців кожного року».

Читати більше новин в Telegram

Чотирикратній олімпійській чемпіонці і восьмикратній власниці титулу «Перша ракетка світу» Серені Вільямс заборонили грати в чорному костюмі Nike на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу – одному з чотирьох турнірів Великого Шолома. Про це заявив президент Федерації тенісу Франції Бернар Джудічеллі, коментуючи нові правила чемпіонату: «Я думаю, що іноді ми заходимо дуже далеко. Наприклад, Серені не дозволять виступати в екіпіровці, як в цьому році. Ви повинні поважати гру і місце». Проте, Джудічеллі зазначив, що дрес-код не стане таким жорстким, як на Вімблдоні, де спортсмени змушені виступати в білому одязі. French Open пройде в Парижі в комплексі Grand Slams з 26 травня до 9 червня 2019 року.

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій