'
Читаєте зараз
Націоналісти влаштували облаву на водіїв «Яндекс.Таксі»

Націоналісти влаштували облаву на водіїв «Яндекс.Таксі»

Сергій Сурепін

19 квітня активісти ультраправих організацій «Традиції і порядок» та С14 провели власний рейд – шукали водіїв забороненого російського сервісу «Яндекс.Таксі». Про це повідомляє координатор С14 Сергій Мазур. За його словами, вони «затримали порушників» і «передали поліції за статтями 109, 111 та 114 ККУ». Ідеться відповідно про «дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади», «державну зраду» та «шпигунство».

«Якщо у когось не вистачає розуму не працювати на окупанта, то ми зробимо умови його роботи дуже некомфортними», – написав Мазур.

Націоналісти викликали водіїв таксі за допомогою проксі-сервісів. Наразі «Яндекс.Таксі» не працює без додаткових засобів. Сервери цієї компанії заблоковані з 2017 року.

Чому в Україні заборонили «Яндекс»

У 2017 році Україна продовжила санкції у відношенні Росії. В рамках розширення санкцій на території України заблоковали російські соціальні мережі «ВКонтакте» та «Однокласники», а також сервіси «Яндекса» і Mail.Ru Group. Усього під санкції потрапили понад 1200 фізичних осіб та майже 500 російських компаній. Продовження санкцій – відповідь на анексію Криму та збройну підтримку сепаратистів на Донбасі.

Читати більше новин в Telegram

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=168586820517997&id=100021000394552

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій