Читаєте зараз
єЧергу розширили: на яких пунктах пропуску працює  

єЧергу розширили: на яких пунктах пропуску працює  

Ilona Kivva
Автор:

Уряд розширив перелік пунктів пропуску, де тестується послуга єЧерга для автобусів, повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Йдеться про пункти пропуску у Львівській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Тож разом тепер є сім місць де працює послуга:

  • Ягодин – Дорогуськ (Волинська область);
  • Устилуг – Зосин (Волинська область);
  • Краківець – Корчова (Львівська область);
  • Шегині – Медика (Львівська область);
  • Порубне – Сірет (Чернівецька область);
  • Мамалига – Крива (Чернівецька область);
  • Чоп – Захонь (Закарпатська область).

У Львівській та Чернівецькій областях тестування послуги почнуть 21 серпня, у Закарпатській — 23 серпня.

Для перетину кордону дані водія та автобуса мають бути внесені в систему. Для цього треба зареєструватись тут та обрати потрібний прикордонний перехід. Реєстрація буде доступна за день до старту руху, тобто 20 серпня для пунктів пропуску із Львівської та Чернівецької областей та 22 серпня для Закарпатської. Ідеться як про регулярні автобусні маршрути, так і про нерегулярні. Тобто всі автобуси, що перетинають вказані пункти пропуску, повинні бути зареєстровані в системі.

Щоб перетнути кордон дані водія та автобуса мають бути внесені в систему. Для цього варто зареєструватись на сайті єЧерга  та обрати потрібний прикордонний перехід. Реєстрація буде доступна за день до старту руху, тобто 20 серпня для пунктів пропуску із Львівської та Чернівецької областей та 22 серпня для Закарпатської області. Йдеться як і про регулярні автобусні маршрути, так і нерегулярні. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій