'
Читаєте зараз
ЄС може відмовитися від реклами у соцмережі X: що сталося

ЄС може відмовитися від реклами у соцмережі X: що сталося

Tetiana Cherevko

Відділ комунікацій Європейської комісії звернувся до всіх виконавчих служб ЄС з проханням припинити запуск реклами у соцмережі X (Twitter). ЄК занепокоєна поширенням дезінформації на платформі, пише Politico

«У записці, надісланій усім керівникам, заступник головного речника Комісії Дана Спінант заявила про дезінформацію на X, особливо щодо війни Ізраїлю та ХАМАС. Це змусило установу рекомендувати тимчасово призупинити рекламу на цій платформі, щоб уникнути ризиків завдати шкоди репутації комісії», — додали у виданні.

Соцмережа X перебуває під пильною увагою через новий закон про цифрові послуги (DSA), прийнятий Європейським Союзом. У жовтні 2023 року компанії Ілона Маска надіслали офіційний запит з проханням пояснити, як вона поводиться з незаконним контентом і дезінформацією, пов’язаною з атакою ХАМАС.Служби ЄС все ще можуть користуватись X для комунікацій через профільні сторінки. Проте, департамент розгляне можливість використання альтернативних платформ, наприклад, LinkedIn, Instagram або Facebook для розміщення платної реклами.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій