'

Євро-2024: УЄФА може збільшити кількість гравців у заявках

Ilona Kivva
Автор:

Спілка європейських футбольних асоціацій розглядає можливість розширити заявки збірних на чемпіонаті Європи у 2024 році, який пройде у Німеччині влітку. Кількість футболістів можуть збільшити з 23 до 26, пише BBC.

Це питання обговорювалося в рамках дводенного семінару для фіналістів. Тепер його розглядає комітету змагань для збірних. Після цього пропозицію передадуть Виконавчому комітету УЄФА.

Попередній чемпіонат Європи з футболу, що пройшов у 2021 році, проводився із розширеною заявкою у 26 гравців. Це було пов’язано з пандемією коронавірусу.

«Позитивна дискусія показала різні думки серед тренерів. Деякі висловили бажання збільшити розмір складу, щоб мати більше вибору, враховуючи загрозу травм та інтенсивні фізичні навантаження, які отримують гравці. Інші ж надають перевагу складу з 23 гравців, звертаючи увагу на труднощі у тренуванні та керуванні додаткової кількості гравців та зростання фінансових витрат на національні асоціації», — йдеться у заявці Спілки.

Євро-2024 розпочнеться 14 червня: Шотландія зіграє з Німеччиною в стартовій грі в Мюнхені. Вже 16 червня Англія зіграє проти Сербії в Гельзенкірхені.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій