Читаєте зараз
Єврокомісія перевіряє AliExpress: в чому підозрюють платформу-гіганта

Єврокомісія перевіряє AliExpress: в чому підозрюють платформу-гіганта

Ilona Kivva
Автор:

Європейська комісія розпочала розслідування щодо інтернет-магазину AliExpress, що входить до китайської технологічної корпорації Alibaba Group. У ЄС підозрюють, що компанія не вживає належних заходів для запобігання розповсюдженню незаконних товарів і контенту в інтернеті, пише The Wall Street Journal.

Єврокомісія розслідує можливі порушення AliExpress Закону про цифрові послуги (DSA). Це стосується сфер управління ризиками, модерації контенту та розгляді скарг, прозорості реклами та систем рекомендацій, відстеження торгових операцій тощо.

Розслідування має з’ясувати, чи не продає AliExpress небезпечні для здоров’я споживачів товари: наприклад, підроблені ліки та їжу, особливо неповнолітнім. У відповідь представники AliExpress заявили, що співпрацюють з відповідними органами, щоб забезпечити відповідність чинним стандартам. В компанії додали, що вони прагнуть створити безпечний ринок для всіх споживачів.

У 2023 році AliExpress визнали масштабною онлайн-платформою відповідно до Закону ЄС про цифрові послуги. Згідно з даними самого магазину, ним користується 104,3 млн щомісяця.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій