'
Читаєте зараз
YouTube заблокував канал за відео з жорстоким ставленням до дітей

YouTube заблокував канал за відео з жорстоким ставленням до дітей

Сергій Сурепін

Відеохостинг YouTube видалив канал FamilyOFive, який належав Майку та Хітер Мартін з Меріленду (США), повідомляє The Verge. Минулої осені їх звинуватили в невиконанні обов’язків по відношенню до дітей і дали 5 років умовно.

Батьки втратили опіку над двома з п’яти своїх дітей після того, як використовували їх для створення відео, в якому демонстрували жорстоке ставлення до дітей. Останнє відео батьки виклали 4 дні тому.

Власники каналу заявили, що діти, найменшому з яких в минулому році було 10 років, на відео грають ролі. Однак, крики і зображення фізичного насильства, разом зі свідоцтвом наявності травм при зйомці відео, мало сподобалися глядачам. На їхню думку, Мартіни використовують дітей для заробітку.

Після минулорічних звинувачень сім’я переїхала з Меріленду до Західної Вірджинії зі своїми трьома дітьми. Канал батьки вели під новою назвою — спочатку він називався FatherOFive. У кращі дні кількість підписників становила понад 750 000 чоловік, число переглядів досягало 175 млн. Тепер пошук FamilyOFive на YouTube видає мініатюри і список відео, але подивитися їх не можна.

В YouTube повідомили, що подібний вміст на сторінках сайту неприпустимий. Колишня репутація авторів змусила YouTube вжити рішучих заходів і видалення канали.

Читати більше новин в Telegram Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій