Читаєте зараз
Юніорська збірна України з боксу перемогла на Євро-2023

Ilona Kivva
Автор:

У румунському Плоєшті завершився юніорський чемпіонат Європи з боксу (U17). Загалом було розіграно 26 комплектів нагород, збірна України здобула 17 з них, пише Суспільне

Загалом до фінальних поєдинків у своїх вагових категоріях дісталися 11 українських боксерів. Було завойовано вісім золотих та три срібні медалі:

• золото — Таїсія Покусай (52 кг), Давід Жигжжавін (54 кг), Юлія Ступакова (60 кг), Вікторія Захарчук (63 кг), Ангеліна Некрасова (66 кг), Надія Ребрик (80 кг), Олександр Слєсарєв (80 кг), Марія Мандзюк (54 кг) — її було обрано найкращою боксеркою Євро в жіночій частині змагань;
  • срібло — Кіра Макогоненко (46 кг), Уляна Овсепян (48 кг), Уляна Безфамільна (57 кг).

Ще шість бронзових нагород було здобуто у півфіналах: Владислав Желєзнов (57 кг), Анастасія Таран (70 кг), Єлизавета Безверхня (75 кг), Станіслав Валовий (75 кг), Віталій Молчанов (80 кг), Софія Мельник (+80 кг).

«З доробком у 79 очок збірна виграла командний залік континентального чемпіонату. У топ-3 також фінішували Англія (62 очки) та Вірменія (57). Вісім золотих медалей принесли Україні перше місце в медальному заліку Євро-2023. Більше двох перемог у фіналах на турнірі здобували лише Англія і Туреччина», — зазначили у Сіспільному.