'
Читаєте зараз
З України у Молдову: СБУ викрила схему втечі ухилянтів

З України у Молдову: СБУ викрила схему втечі ухилянтів

Ilona Kivva
Автор:

Українські правоохоронці спільно з колегами з Молдови нейтралізували міжнародне злочинне угруповання. Фігуранти незаконно переправляли громадян України призовного віку за межі держави, розповіли у Службі безпеки.

Маршрут нелегального трафіку пролягав з Одеської області до самопроголошеного Придністров’я, а далі на територію Молдови. Вартість послуги з переправлення становила до $5 000 — сума залежала від терміновості виїзду.

«Зловмисники підвозили своїх клієнтів до кордону із невизнаним Придністров’ям, а далі проводили їх лісовими стежками поза контрольно-пропускними пунктами. За даними слідства, злочинне угруповання організували двоє мешканців невизнаного Придністров’я, які мають українські та молдовські паспорти, а також перебувають у полі зору російських спецслужб», — розповіли в СБУ.

Правоохоронці затримали у Молдові двох учасників банди під час супроводу ними ухилянтів. Ще двох фігурантів викрито в Одесі, коли вони готували до відправлення за кордон нову партію потенційних призовників.

Виявилося, що клієнтів вони шукали через Телеграм-канали. Гроші за послуги приймали з криптогаманців.

Всім учасникам угруповання готують підозру за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України — незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій