Читаєте зараз
З життя пішов один із засновників рок-гурту Eagles

З життя пішов один із засновників рок-гурту Eagles

Ilona Kivva
Автор:

Американський басист і співак Ренді Мейснер помер у віці 77 років. Він страждав від хронічної обструктивної хвороби легень, ускладнення якої і спричинили смерть, пише BBC.

«Ренді був невіддільною частиною Eagles і зіграв важливу роль у першому успіху групи. Його вокальний діапазон був приголомшливим, як це видно з його фірмової балади Take It to the Limit», — розповіли учасники гурту.

Мейснер разом з доном Хенлі, Гленном Фреєм і Берні Лідоном заснували гурт у 1971 році. Крім Take It to the Limit, разом вони створили такі хіти як Take It Easy, Tequila Sunrise, Peaceful Easy Feeling.

Музикант залишив групу у 1977 році через виснаження — його замінив Тімоті Брюс Шміт. Ще через три роки гурт розпався. Пізніше вони таки возз’єдналися, але знову без Мейснера, хоч він був присутнім на церемонії включення Eagles до Залу слави рок-н-ролу в Нью-Йорку.

«Для мене ціллю всієї справи Eagles було те поєднання та хімія, завдяки якій усі гармонії звучали просто ідеально. Найсмішніше те, що після того, як ми записали альбоми, я ніколи їх не слухав, і тільки коли хтось приходить або я у когось вдома, і він грає у фоновому режимі, тоді я кажу собі: ‘Чорт, а ці записи хороші’», — сказав Мейснер одного разу в інтерв’ю.

Цікаво! Eagles — одна з найуспішніших груп в історії. Вони продали більше 150 мільйонів альбомів по всьому світу. У США альбоми розійшлися тиражем у 65 млн, що робить колектив третім за популярністю після The Beatles і Led Zeppelin. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій