Читаєте зараз
За відмову — звільнення і повістка. У Дніпрі цілий полк переведуть у штурмовики: що за скандал передував

За відмову — звільнення і повістка. У Дніпрі цілий полк переведуть у штурмовики: що за скандал передував

Ilona Kivva
Автор:

На Дніпропетровщині розформують полк особливого призначення. Його бійців переведуть до штурмової бригади «Лють», повідомили в Національній поліції України.

Рішення ухвалили через конфлікт, який виник між заступником начальника ГУ Нацполіції Дніпропетровської області та місцевими спецпризначенцями. Під час зборів вони нібито відмовились добровільно переводитися до штурмової бригади «Лють».

Після того як ситуація набула розголосу, правоохоронці пообіцяли розібратись. А вже 8 лютого керівництво оголосило про розформування полку..

Рішення аргументували положеннями 65 статті Закону України «Про Національну поліцію України». Згідно з ним українські правоохоронці особливого призначення можуть брати участь в обороні України шляхом безпосереднього ведення бойових дій. 

«Ті поліцейські, які відмовляться, будуть звільнені з врученням повісток. Якщо говорити про специфіку і задачі, які виконує поліція особливого призначення під час військового стану, це унікальна ситуація, коли поліції надано право виконувати задачі з оборони держави», – сказав заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій