Заборона перезапустилась! І ось які у нас зміни | Заборона
Читаєте зараз
Заборона перезапустилась! І ось які у нас зміни

Заборона перезапустилась! І ось які у нас зміни

Автор:

Привіт, друзі!

Давно не бачилися! Сьогодні у нас хороші новини: ми перезапустились. Ви вже можете почитати історії, які ми для вас приготували на оновленому сайтi.

Що змінилося з тих пір, як ми пішли на паузу?

1. Ми знайшли міжнародну підтримку – і це дало нам можливість повністю перебудувати менеджмент, розробити книгу принципів Заборони, бізнес-стратегію і нову редакційну сітку.

2. У нас більше не буде одного джерела фінансування. За три роки ми вибудуємо незалежну фінансову систему. Ми обрали для себе складний шлях, але тільки так ми можемо називатися дійсно незалежним медіа: ми будемо і експериментувати з рекламними проектами, і боротися за інвестиції і гранти на наш розвиток, але головне – ми впевнені, що нас може фінансувати наша аудиторія. Стати нашим патроном і отримати доступ до спеціальних матеріалів, інтерактиву та подарункам можна на Патреонi.

3. Ми зробили новий сайт. Він набагато легше, простіше і зрозуміліше, ніж попереднiй, і добре адаптований під мобільні екрани. У нього дві мовні (і якщо все буде добре, з’являться і інші) і зручна мобільна версія. З цього дня на Заборонi будуть регулярно з’являтися фічери, експлейнери на найважливіші теми, розслідування, подкасти, комікси і короткі мультимедійні історії в форматі сторіз в партнерстві з розробником Newsroom AI.

4. Ми починаємо робити подкасти, і перше шоу називається «Що далі?». Подкасти Заборони доступні на платформах Spotify, Apple Podcast, Google Podcast. Деталі – в рубриці Подкаст.

5. Ми відкриті до співпраці з громадськими організаціями, ініціативами та благодійними фондами. Уважно вивчіть розділ «Співпраця з Забороною».

Заборона продовжує бути платформою історій, які розповідають про досвід, розкривають контекст і піднімають дискусію. Ми шукаємо відповіді на складні питання, розвиваємо витривалість і копаємо глибше. У наших інтересах – говорити про вразливі і слабкі місця, міркувати про межі свободи та безпеки. Ми будемо розповідати про людей, які відстоюють базові права і змінюють уявлення про те, як може бути влаштований світ.

Хочете поділитися історією, особистим досвідом або документами для розслідування? Пишіть нам.

Нагору