'
Читаєте зараз
Заборона перезапустилась! І ось які у нас зміни

Заборона перезапустилась! І ось які у нас зміни

Editorial office
Автор:

Привіт, друзі!

Давно не бачилися! Сьогодні у нас хороші новини: ми перезапустились. Ви вже можете почитати історії, які ми для вас приготували на оновленому сайтi.

Що змінилося з тих пір, як ми пішли на паузу?

1. Ми знайшли міжнародну підтримку – і це дало нам можливість повністю перебудувати менеджмент, розробити книгу принципів Заборони, бізнес-стратегію і нову редакційну сітку.

2. У нас більше не буде одного джерела фінансування. За три роки ми вибудуємо незалежну фінансову систему. Ми обрали для себе складний шлях, але тільки так ми можемо називатися дійсно незалежним медіа: ми будемо і експериментувати з рекламними проектами, і боротися за інвестиції і гранти на наш розвиток, але головне – ми впевнені, що нас може фінансувати наша аудиторія. Стати нашим патроном і отримати доступ до спеціальних матеріалів, інтерактиву та подарункам можна на Патреонi.

3. Ми зробили новий сайт. Він набагато легше, простіше і зрозуміліше, ніж попереднiй, і добре адаптований під мобільні екрани. У нього дві мовні (і якщо все буде добре, з’являться і інші) і зручна мобільна версія. З цього дня на Заборонi будуть регулярно з’являтися фічери, експлейнери на найважливіші теми, розслідування, подкасти, комікси і короткі мультимедійні історії в форматі сторіз в партнерстві з розробником Newsroom AI.

4. Ми починаємо робити подкасти, і перше шоу називається «Що далі?». Подкасти Заборони доступні на платформах Spotify, Apple Podcast, Google Podcast. Деталі – в рубриці Подкаст.

5. Ми відкриті до співпраці з громадськими організаціями, ініціативами та благодійними фондами. Уважно вивчіть розділ «Співпраця з Забороною».

Заборона продовжує бути платформою історій, які розповідають про досвід, розкривають контекст і піднімають дискусію. Ми шукаємо відповіді на складні питання, розвиваємо витривалість і копаємо глибше. У наших інтересах – говорити про вразливі і слабкі місця, міркувати про межі свободи та безпеки. Ми будемо розповідати про людей, які відстоюють базові права і змінюють уявлення про те, як може бути влаштований світ.

Хочете поділитися історією, особистим досвідом або документами для розслідування? Пишіть нам.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій