Читаєте зараз
Заборона стає амбасадором Музею Голодомору

Заборона стає амбасадором Музею Голодомору

Editorial office
Заборона стає амбасадором Музею Голодомору

Редакція Заборони приєднується до кола амбасадорів проєкту «Зерна правди» — платформи, яка збирає однодумців задля спільного творення Музею Голодомору.


Місія Музею Голодомору — застереження суспільства від геноциду через накопичення й поширення знань про Голодомор. Музей покликаний протистояти ненависті й порушенням прав людини, культивувати захист людської гідності та демократичних цінностей, розгортати дискурс толерантності та відчуття моральної відповідальності за вибір кожного та кожної.

Ми, редакція Заборони, поділяємо ці цінності. Вони збігаються з нашою місією — пояснювати контекст і процеси в суспільстві через людські історії і відкрито обговорювати складні й табуйовані теми. Саме такі проєкти здатні зробити істотний внесок у розвиток демократії в Україні. Ми впевнені, що для наших читачів це теж дуже важливо.

Історія проєкту почалася у 2006 році, коли Верховна Рада України прийняла Закон України «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні», який визнав Голодомор актом геноциду українського народу. Цей закон також затвердив спорудження Меморіалу пам’яті жертв Голодомору.

Будівництво Музею Голодомору планують завершити до 2023 року. Держава має виділити близько $65 мільйонів на будівельні роботи, ще $60 мільйонів потрібні на створення постійної експозиції та внутрішнє облаштування Музею — ці гроші планують залучати від громадськості.

Ми запрошуємо наших читачів, патронів, партнерів і колег приєднатися до цієї ініціативи.

Що ви можете зробити:

  • Розкажіть свою сімейну історію про Голодомор. Заборона готова допомогти вам у цьому і надати майданчик для публікації.
  • Зробіть свій внесок у кампанію «Зерна правди» на будь-яку суму — це наблизить проєкт творення Музею Голодомору до реалізації.
  • Станьте амбасадором/амбасадоркою «Зерен правди»
https://www.youtube.com/watch?v=uLSFuagL7VU

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій