Заборона стає амбасадором Музею Голодомору
Читаєте зараз
Заборона стає амбасадором Музею Голодомору

Заборона стає амбасадором Музею Голодомору

Заборона стає амбасадором Музею Голодомору

Редакція Заборони приєднується до кола амбасадорів проєкту «Зерна правди» — платформи, яка збирає однодумців задля спільного творення Музею Голодомору.


Місія Музею Голодомору — застереження суспільства від геноциду через накопичення й поширення знань про Голодомор. Музей покликаний протистояти ненависті й порушенням прав людини, культивувати захист людської гідності та демократичних цінностей, розгортати дискурс толерантності та відчуття моральної відповідальності за вибір кожного та кожної.

Ми, редакція Заборони, поділяємо ці цінності. Вони збігаються з нашою місією — пояснювати контекст і процеси в суспільстві через людські історії і відкрито обговорювати складні й табуйовані теми. Саме такі проєкти здатні зробити істотний внесок у розвиток демократії в Україні. Ми впевнені, що для наших читачів це теж дуже важливо.

Історія проєкту почалася у 2006 році, коли Верховна Рада України прийняла Закон України «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні», який визнав Голодомор актом геноциду українського народу. Цей закон також затвердив спорудження Меморіалу пам’яті жертв Голодомору.

Будівництво Музею Голодомору планують завершити до 2023 року. Держава має виділити близько $65 мільйонів на будівельні роботи, ще $60 мільйонів потрібні на створення постійної експозиції та внутрішнє облаштування Музею — ці гроші планують залучати від громадськості.

Ми запрошуємо наших читачів, патронів, партнерів і колег приєднатися до цієї ініціативи.

Що ви можете зробити:

  • Розкажіть свою сімейну історію про Голодомор. Заборона готова допомогти вам у цьому і надати майданчик для публікації.
  • Зробіть свій внесок у кампанію «Зерна правди» на будь-яку суму — це наблизить проєкт творення Музею Голодомору до реалізації.
  • Станьте амбасадором/амбасадоркою «Зерен правди»
Нагору