'
Читаєте зараз
Заборонені російські сайти увійшли в ТОП-10 в Україні

Заборонені російські сайти увійшли в ТОП-10 в Україні

Сергій Сурепін

Інтернет-асоціація України провела дослідження інтернет-аудиторії країни за серпень 2018 року. Дослідження виконала компанія Factum Group Ukraine. Дослідженням не був охоплений Крим.

За підсумками місяця на базі медіа-панелі чисельністю 5 тисяч осіб визначено список популярних доменів, відвідуваних українськими користувачами.

Соціальна мережа ВКонтакте, яка належить Mail.ru Group і заборонена в Україні з травня 2017 року, за підсумками дослідження залишилася на четвертому місці за відвідуваністю, Яндекс і Однокласники також увійшли в ТОП-10. Середньоденне і місячне охоплення української аудиторії для ВКонтакте склали 16% та 32% відповідно.

ТОП-5 найпопулярніших доменів, відвідуваних українськими користувачами, не змінився: Google, Youtube, Facebook, ВКонтакте та ukr.net. Cередньоденна частка аудиторії за місяць для доменів Google незначно скоротилася – склала 64%, а місячне охоплення аудиторії – 83%. Для Youtube ці показники склали 42% і 69%, для Facebook – 32% і 54%.

У десятку популярних ресурсів також увійшли сайти таких компаній і сервісів як OLX, Приватбанк, Яндекс, Однокласники і Instagram, що змістив з 10 на 11 місце сервіс прогнозу погоди Синоптик.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій