'
Читаєте зараз
Загибель майора Частякова 6 листопада: що відомо 

Загибель майора Частякова 6 листопада: що відомо 

Ilona Kivva
Автор:

На Київщині 6 листопада в житловому комплексі в селі Чайки (Бучанський район) від вибуху гранати загинув помічник головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного — майор Геннадій Частяков. 

«За трагічних обставин у свій День народження у родинному колі загинув мій помічник і близький друг. В одному із подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій. У Геннадія залишилися дружина та четверо дітей», — розповів Залужний.

Пізніше очільник МВС України Ігор Клименко уточнив, що вдалося зʼясувати перші обставини трагедії. Виявилося, що Частяков повернувся додому з роботи з подарунками від колег, які почав показувати рідним.

«Він дістав подарунковий ящик із гранатами всередині та почав демонструвати один із боєприпасів синові. Це були гранати нового західного зразка. Спершу до рук боєприпас взяв син та почав крутити кільце. Далі військовослужбовець забрав гранату в дитини та висмикнув кільце, спровокувавши трагічний вибух. В квартирі поліція знайшла ще п’ять таких нерозірваних гранат. Їх відправлять на експертизу», — каже Клименко.

Поліцейські вже знайшли колегу-військовослужбовця, який подарував зброю. В його кабінеті провели обшук і вилучили ще дві аналогічні гранати. Тривають першочергові слідчі дії.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій