'
Читаєте зараз
Збірна України з футболу вийшла у фінал кваліфікації на ЧС-2022 в Катарі: як це було

Markiian Oliiarnyk
  • Команда Олександра Петракова здобула впевнену перемогу в півфіналі відбору, обігравши збірну Шотландії 1 червня.
  • 5 червня українці зіграють вирішальний матч з Вельсом.
  • Чемпіонат світу з футболу в Катарі має відбутися з 21 листопада до 18 грудня 2022 року.

Національна збірна України з футболу вийшла у фінал плей-офф відбору на Чемпіонат світу-2022. Зіграти з шотландцями синьо-жовті мали 24 березня, але матч було перенесено через повномасштабну війну. Бойовий настрій українцям треба тримати й 5 червня під час доленосної гри за мундіаль. До речі фінал відбудеться в Кардіффі, місті-побратимі Луганська.

Заборона розповідає, як пройшов абсолютно феєричний матч між збірними Шотландії та України.

Україна — Шотландія: результат

На стадіоні «Гемпден Парк» у Глазго 1 червня збірна України обіграла команду Шотландії з рахунком: 3:1.

За допомогою Руслана Малиновського автором першого голу півфіналу кваліфікації став капітан команди Андрій Ярмоленко. Через 16 хвилин Роман Яремчук (49) після навісу Олександра Караваєва забив другий гол.

Каллум Макгрегор скоротив розрив на 79 хвилині матчу, але Артем Довбик повторив свій подарунок на Євро і на останніх секундах додаткового часу застовбив перемогу українців.

Читати більше новин в Telegram

Збірна Шотландії подякувала синьо-жовтим за гру, зазначивши, що 90 хвилин на полі були опонентами, а решта часу повна солідарності з Україною.

Українські вболівальники вітають шотландського дударя перед півфінальним матчем плей-офф відбіркового етапу ЧС-2022 у Хемпден-парку в Глазго. Фото: Jane Barlow/PA Images via Getty Images.
Українські гравці вишиковуються на полі перед матчем, готуються співати державний гімн. Фото: Andrew Milligan/PA Images via Getty Images.
Українські вболівальники тримають антивоєнний банер Фото: Andrew Milligan/PA Images via Getty Images.
Тренер Олександр Петраков дякує капітану Андрію Ярмоленку за забитий гол. Фото: Craig Foy/SNS Group via Getty Images.
Сейф голкіпера збірної України Георгія Бущана. Фото: Jane Barlow/PA Images via Getty Images.
Роман Яремчук святкує забитий гол, другий збірної в цьому матчі. Фото: Steve Welsh/DeFodi Images via Getty Images.
Артем Довбик після третього голу в ворота шотландців. Фото: Andrew Milligan/PA Images via Getty Images).
Олександр Зінченко тримає прапор України. Фото: Andrew Milligan/PA Images via Getty Images.
Джон Макгінн і Грант Хенлі після закінчення матчу. Фото: Alan Harvey/SNS Group via Getty Images.
Українець Олександр Зінченко втішає шотландця Ендрю Робертсона. Фото: Andrew Milligan/PA Images via Getty Images.
Збірна України святкує разом із вболівальниками вихід у фінал відбору на Мундіаль в Катарі. Фото: Craig Foy/SNS Group via Getty Images.