'
Читаєте зараз
Жінки більше не хочуть купувати білизну для спокушання чоловіків – NYT

Жінки більше не хочуть купувати білизну для спокушання чоловіків – NYT

Сергій Сурепін

У 2018 році акції американської компанії Victoria’s Secret впали на 41%. Їхня ціна продовжує знижуватись. Про це пише The New York Times.

Невдоволення жінок  це одна з головних причин, чому виробник білизни зазнає втрат. Справа в тому, що більшість покупців (серед них і світові знаменитості) заявили, що спідня білизна бренду змушує виглядати «фальшиво» й перетворює жінок лише на сексуальний об’єкт для чоловіків.

Також журналісти зробили акцент на те, що компанія вже довгий час не змінює позиціонування бренду. Victoria’s Secret від 1977 року й дотепер демонструє покази з моделями «нульового розміру», пуш-ап бюстгальтерами, стрінгами та ремінцями на шпильках як еталон жіночої краси.

За словами аналітиків, наразі бренд відірваний від реальності: «Жінки не хочуть, щоби їх розглядали як стереотипних сексуальних супермоделей, які купують спідню білизну тільки для того, щоби вразити чоловіків». Водночас Victoria’s Secret дорікають зневагою до природних форм жінок і зазначають, що майже вся лінійка білизни була розроблена переважно з урахуванням бажань споживачів-чоловіків. На фоні цього жінки роблять вибір на користь інших виробників, з більш «живим і сучасним підходом до клієнтів».

Нагадаємо, що скандал навколо компанії розгорівся після заяви директора з маркетингу Едуарда Резека. В одному з інтерв’ю він заявив, що моделі plus-size і трансгендери не потрібні Victoria’s Secret і заважають «фантазії», яку хочуть продати виробники. Після цього в соцмережах піднялася хвиля обурення, а відома канадська транссексуальна блогерка Джіджі Горджез опублікувала на YouTube відео під назвою SHAME ON YOU Victoria’s Secret.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій