Читаєте зараз
Жінки більше не хочуть купувати білизну для спокушання чоловіків – NYT

Жінки більше не хочуть купувати білизну для спокушання чоловіків – NYT

Сергій Сурепін

У 2018 році акції американської компанії Victoria’s Secret впали на 41%. Їхня ціна продовжує знижуватись. Про це пише The New York Times.

Невдоволення жінок  це одна з головних причин, чому виробник білизни зазнає втрат. Справа в тому, що більшість покупців (серед них і світові знаменитості) заявили, що спідня білизна бренду змушує виглядати «фальшиво» й перетворює жінок лише на сексуальний об’єкт для чоловіків.

Також журналісти зробили акцент на те, що компанія вже довгий час не змінює позиціонування бренду. Victoria’s Secret від 1977 року й дотепер демонструє покази з моделями «нульового розміру», пуш-ап бюстгальтерами, стрінгами та ремінцями на шпильках як еталон жіночої краси.

За словами аналітиків, наразі бренд відірваний від реальності: «Жінки не хочуть, щоби їх розглядали як стереотипних сексуальних супермоделей, які купують спідню білизну тільки для того, щоби вразити чоловіків». Водночас Victoria’s Secret дорікають зневагою до природних форм жінок і зазначають, що майже вся лінійка білизни була розроблена переважно з урахуванням бажань споживачів-чоловіків. На фоні цього жінки роблять вибір на користь інших виробників, з більш «живим і сучасним підходом до клієнтів».

Нагадаємо, що скандал навколо компанії розгорівся після заяви директора з маркетингу Едуарда Резека. В одному з інтерв’ю він заявив, що моделі plus-size і трансгендери не потрібні Victoria’s Secret і заважають «фантазії», яку хочуть продати виробники. Після цього в соцмережах піднялася хвиля обурення, а відома канадська транссексуальна блогерка Джіджі Горджез опублікувала на YouTube відео під назвою SHAME ON YOU Victoria’s Secret.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору