'
Читаєте зараз
Життя під владою ІДІЛ. Вийшов другий епізод детективного подкасту «Йди та слухай»

Життя під владою ІДІЛ. Вийшов другий епізод детективного подкасту «Йди та слухай»

Editorial office
Автор:
Життя під владою ІДІЛ. Вийшов другий епізод детективного подкасту «Йди та слухай»

У другому епізоді детективного подкаст-серіалу «Хадіджа» героїні добираються до Іраку й обживаються в Мосулі. Це історія про те, чим вони заробляли на життя, як розважалися на дозвіллі, що продавалося в торгових центрах, чого навчали в школах дітей, з якого віку видавали дівчат заміж і за що страчували винних в головному місті «Ісламської держави» в Іраку.


Хадіджамолода харків’янка, яка виїхала у 2015 році разом із чоловіком і дитиною в «Ісламську державу». Уже кілька років її без успіху розшукує мати Тетяна Кобелева, намагаючись домогтися хоч якогось сприяння й допомоги від української держави й міжнародних організацій.

Що сталося з Хадіджею, а також чому взагалі молоді дівчата приймали рішення кинути минуле життя і як їхали будувати нове під владою найжахливішої терористичної організації нашого часу — з’ясовує головна редакторка Заборони Катерина Сергацкова. Впродовж декількох місяців вона розмовляла з дівчатами, які вирушили в ІДІЛ, жили там, а потім потрапили в полон і іракську в’язницю за звинуваченням в участі в терористичній організації.

Цей подкаст створений за підтримки патронів Заборони й Медіасеті.

Автори: Катерина Сергацкова, Петро Рузавин, Олексій Зеленський, Роман Степанович.

Подкаст доступний на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, TuneIn, НВ Подкасти, Яндекс.Музыка та інших платформах. Користувачам Android ми рекомендуємо використовувати платформу Castbox, яка також дає змогу коментувати кожен епізод і спілкуватися з авторами.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій