Читаєте зараз
Журналіста Дмитра Гнапа облили фекаліями

Журналіста Дмитра Гнапа облили фекаліями

Сергій Сурепін

19 жовтня в селищі Шишаки Полтавської області журналіста Дмитра Гнапа, який приїхав на сесію облради, облили фекаліями. Журналістка видання «Новое Время» Христина Бердинських повідомила, що поліція ніяк не відреагувала на інцидент.

  • Дмитро Гнап – український журналіст-розслідувач. У червні він заявив про те, що зібрався в політику й залишає журналістику.

Сьогодні в Шишаках пройде сесія облради, де депутати затверджуватимуть видачу газових ліцензій. Інцидент стався перед засіданням сесії обласної ради.

«На сесію приїхав Дмитро Гнап. Тітушки на чолі з Сергієм Чередниченком з Соцпартії Іллі Ківи облили Діму відром лайна. Жоден співробітник поліції не зрушив місця. А сюди нагнали навіть поліцію особливого призначення. Моя спроба написати заяву в поліцію, закінчилася нічим. Поліцейський від мене тікає. Ось вам і відповідь, чому продовжують нападати на активістів», – повідомила Бердинських.

Сам Гнап розповів, що намагається потрапити на засідання сесії, але «депутати забарикадувалися в середині і збираються продовжити дерибан газових родовищ».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій