Читаєте зараз
Зникнення дев’ятирічної Валерії у Німеччині: поліція підтвердила смерть

Зникнення дев’ятирічної Валерії у Німеччині: поліція підтвердила смерть

Ilona Kivva
Автор:

Пошуки дев’ятирічної Валерії розпочалися ще 3 червня. Востаннє її бачили близько 6:50 ранку. Вона вийшла з дому, аби піти на автобус до школи, але у навчальному закладі так і не з’явилася. У школі не надали значення відчутності Валерії, тому мама дівчинки дізналася про зникнення доньки лише близько 18:30

До пошукової операції було залучено понад 300 правоохоронців. Через те, що школа відразу не повідомила про відсутність Валерії, державна прокуратура розпочала розслідування проти школи.

Вже 11 червня у лісі неподалік від міста Дебельн (Саксонія), знайшли тіло. Експертиза показала, що це воно належить зниклій українській дівчинці Валерії, пише Bild.

«Це сумна звістка. Загибла — це зникла девʼятирічна Валерія. Вона стала жертвою злочину. Ми розслідуємо вбивство», — заявив комісар поліції Карстен Кемпф.

Підозрюваних і арештів поки що немає. Розслідування поки зосереджене на соціальному колі родини.

Валерію вбили в лісі, всього за 4 км від дому. Після розслідування і розтину поліція не знайшла доказів того, що вона стала жертвою сексуального злочину.

Дівчинка разом з матірʼю жила в Німеччині з 2022 року. Батьки розлучені — тато служить на фронті. Після зникнення Валерії йому дали відпустку і дозволили поїхати до Німеччини.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій