Читаєте зараз
Золоті сережки – прикраси, які актуальні завжди й всюди

Золоті сережки – прикраси, які актуальні завжди й всюди

Ilona Kivva
Автор:

Золото ― дорогоцінний метал поза часом і поза модою. Це значить, що ювелірні вироби виконані з такого металу завжди актуальні і не втрачають своєї трендовості. Але в асортименті мануфактур безліч прикрас, і кожна з них заслуговує на увагу покупців.

Консультанти Злато радять звернути увагу на золоті сережки. Це прикраса, яка доречна в тандемі з різними нарядами і буде виглядати комільфо незалежно від ситуації. Крім того, носити сережки з золота актуально не тільки для дівчат / жінок. Ці прикраси представлені в дитячих серіях і навіть чоловічих. Щоправда, в чоловічому ювелірному арсеналі використовується не класична пара сережок, а моно сережка, і носять її одну, а не дві. До речі, в жіночому арсеналі теж є такі моделі, носити які актуально не парами (каффи, наприклад). Оцінити все це різноманіття дозволяють фото, представлені на сайті інтернет бутика. Асортимент справді дуже великий, тому без допомоги консультантів навряд чи вийде швидко визначитися з покупкою.

Ілюстрації надані Zlato

Різні форми та дизайни

Золоті сережки в першу чергу відрізняються за металом, який використаний для їх виготовлення. Що мається на увазі? Це може бути золото різної проби (750-та або 58-та). Це впливає на вартість.

А от залежно від того, який сплав використовується і яке покриття наноситься, майстри в своїх колекціях пропонують золоті сережки з голда:

 • білого (з родієвим покриттям);
 • червоного;
 • жовтого;
 • рожевого.

Шикарно виглядають моделі, виконані з комбінації різних сплавів. Форма сережок, розміри і вид можуть бути різними. Перерахувати всі існуючі види сережок нереально, бо з золота майстри можуть виготовити:

 1. кільця і на півкільця;
 2. конго;
 3. пусети;
 4. висюльки;
 5. продівки;
 6. кліпси;
 7. класичні рішення з французьким або англійським замком тощо.

Ще більше варіацій на тему дизайну, розмірів та форм. Обираючи сережки з золота, варто враховувати вік людини, яка їх носитиме, статус та ситуацію. Бо якщо це пані, яка в пошуках сережок до вечірньої сукні, то можна підібрати пару величезних кілець або масивних висюльок. Тоді якщо це дівчина в пошуках прикраси на кожен день, краще зробити вибір на користь лаконічних гвіздків або продівок, виконаних в стилі мінімалізму.

Ну і головне, панянки мають пам’ятати, що сережки ― то справжній порятунок не гірше за якісний макіяж, який дозволяє сховати недоліки зовнішності і підкреслити красиві риси. Отож консультанти Zlato радять купувати сережки золоті з орієнтацією і на вік, і на статус, і на ситуацію, і на особливості зовнішності.

Ілюстрації надані Злато

Золоті сережки або стануть продовженням образу, або навпаки ― відіграватимуть роль родзинки луку. Все залежить від обраного дизайну та форми, розміру та декору. Але сережки з золота з декором ― то вже інша історія.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій