Читаєте зараз
ЗСУ вночі вдарили по нафтозаводах і центрах розвідки росіян

ЗСУ вночі вдарили по нафтозаводах і центрах розвідки росіян

Ilona Kivva
Автор:

Сили оборони України успішно уразили низку об’єктів нафтопереробної галузі та інші важливі цілі на території РФ, доповіли у Генштабі ЗСУ.

Так, у ніч на 20 червня підрозділи захисники атакували склад пально-мастильних матеріалів ворога в Тамбовській області, а також нафтобазу «Енемська», що в Республіці Адигея.

«В районі нафтобази «Енемська» підтверджено щонайменше п’ять вибухів, після чого почалася пожежа. Підтверджується також ураження складу пально-мастильних матеріалів противника в Тамбовській області. Відомо про пошкодження як мінімум однієї ємності із нафтопродуктами», — кажуть у Генштабі. 

А от вже у ніч на 21 червня безпілотними авіаційними комплексами було атаковано Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський нафтопереробні заводи. Також воїни завдали ударів по радіолокаційних станціях і центрах радіоелектронної розвідки росіян в Брянській області та тимчасово окупованому Криму.  Інформація щодо ураження ворожих цілей уточнюється.

Також вночі Сили оборони України завдали успішного удару по місцях зберігання та підготовки до застосування Shahed-136/Герань-2, навчальних корпусах, пунктах управління та зв’язку розрахунків цих БпЛА, що розташовані в Краснодарському краї. Була серія вибухів, що призвели до пожежі з подальшою детонацією.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій