Читаєте зараз
ЗСУ завершили навчання на Abrams: коли танки будуть в Україні

ЗСУ завершили навчання на Abrams: коли танки будуть в Україні

Ilona Kivva
Автор:

Близько 200 українців пройшли практику на танках Abrams на полігонах армії США в Німеччині. Це навчальні машини, тобто в Україну поїдуть інші. Але це був один з останніх етапів підготовки перед відправкою, пише Politico.

Україна має отримати перші десять із 31 броньовика вже у середині вересня-2023. Десять машин перебувають у Німеччині на завершальному ремонті — після цього їх відправлять

Ця новина з’явилася після того, як Україна вперше пробила основну лінію оборони Росії на південному сході країни. Американські офіційні особи сподіваються, що танки Abrams, коли вони прибудуть, зможуть допомогти Україні отримати перевагу, коли вона намагається відвоювати територію.

«Танки дуже важливі як для захисту, так і для нападу. Модернізовані сучасні танки, супутня підготовка, уміння їх використовувати будуть фундаментальними для успіху України», — вважає генерал армії США Марк Мілл.

Танки Abrams є частиною приблизно 300 броньовиків, які обіцяли західні союзники, включаючи танки Leopard 2 з Іспанії та Німеччини, танки Challenger з Великої Британії та легкі танки Leclerc з Франції. Разом вони складуть потужний танковий кулак.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій