Читаєте зараз
Китай та Росія — вороги. США присвятили навчання секретам України

Китай та Росія — вороги. США присвятили навчання секретам України

Markiian Oliiarnyk
Армія США
  • У Каліфорнії розпочалися військові навчання американської армії з використанням сценаріїв російського вторгнення в Україну.
  • Мета — навчитися воювати з Росією та Китаєм і зрозуміти, чому РФ не змогла захопити Україну в перші тижні війни.
  • Американці шукатимуть способи модернізувати свою армію, аби призвичаїти її до ведення бойових дій в холодних європейських кліматичних умовах.

Американська армія проводить навчання за сценарієм російсько-української війни. Для цього на полігоні у Каліфорнії відпрацьовуватимуть зокрема відбиття ракетних ударів по містах, а також засоби боротьби в інформаційному просторі. США хочуть навчитися, як можна протистояти арміям таких країн як Росія та Китай, використовуючи їхні найбільш вразливі сторони.

Заборона розповідає про масштабні навчання у США за сценаріями російського вторгнення в Україну.


Військові навчання у США: досвід України 

У каліфорнійському Національному навчальному центрі Міноборони США розпочалися масштабні навчання, які розгортаються за сценарієм із використанням ситуацій, що відбуваються в Україні після початку повномасштабного російського вторгнення, пише Associated Press.

«Наразі вся наша армія дивиться на те, що відбувається в Україні, і намагається винести з цього уроки», — розповіла міністр армії США Крістін Вормут.

За її словами, ці уроки варіюються від проблем із російським обладнанням та логістикою, до зв’язку та використання інтернету. «Російсько-український досвід — дуже переконлива для нашої армії ілюстрація того, наскільки важливою буде інформаційна складова. Ми говоримо про це вже близько п’яти років. Однак те, що відбувається просто зараз, — справжня війна, яку реальний світ може бачити і спостерігати в режимі реального часу», — додала Вормут.

Мета цих навчань полягає в тому, щоб зрозуміти, чому російським військам не вдалося швидко встановити контроль над Україною у перші тижні війни та навчитися воювати з такими країнами, як Росія та Китай. За словами полковника Яна Палмера, в ході цих навчань американські та ворожі сили активно будуть використовувати різну зброю та засоби ведення війни, включаючи пропаганду та атаки проксі-бойовиків.

Так, наприклад, сценарій навчання для однієї з американських бригад полягає у відбитті атак ворога, який хоче знищити місто ракетами.

Раніше американці тренувалися на прикладах боротьби з повстанцями в Іраку та Афганістані, а тепер намагаються врахувати навіть холодну погоду, імітуючи умови в Росії чи Північній Кореї.

Раніше Заборона розповідала про новий пакет військової допомоги США для України, який зокрема містить бронетехніку, гелікоптери та важку артилерію.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору