Читаєте зараз
Китай та Росія — вороги. США присвятили навчання секретам України

Китай та Росія — вороги. США присвятили навчання секретам України

Markiian Oliiarnyk
Армія США
  • У Каліфорнії розпочалися військові навчання американської армії з використанням сценаріїв російського вторгнення в Україну.
  • Мета — навчитися воювати з Росією та Китаєм і зрозуміти, чому РФ не змогла захопити Україну в перші тижні війни.
  • Американці шукатимуть способи модернізувати свою армію, аби призвичаїти її до ведення бойових дій в холодних європейських кліматичних умовах.

Американська армія проводить навчання за сценарієм російсько-української війни. Для цього на полігоні у Каліфорнії відпрацьовуватимуть зокрема відбиття ракетних ударів по містах, а також засоби боротьби в інформаційному просторі. США хочуть навчитися, як можна протистояти арміям таких країн як Росія та Китай, використовуючи їхні найбільш вразливі сторони.

Заборона розповідає про масштабні навчання у США за сценаріями російського вторгнення в Україну.


Військові навчання у США: досвід України 

У каліфорнійському Національному навчальному центрі Міноборони США розпочалися масштабні навчання, які розгортаються за сценарієм із використанням ситуацій, що відбуваються в Україні після початку повномасштабного російського вторгнення, пише Associated Press.

«Наразі вся наша армія дивиться на те, що відбувається в Україні, і намагається винести з цього уроки», — розповіла міністр армії США Крістін Вормут.

За її словами, ці уроки варіюються від проблем із російським обладнанням та логістикою, до зв’язку та використання інтернету. «Російсько-український досвід — дуже переконлива для нашої армії ілюстрація того, наскільки важливою буде інформаційна складова. Ми говоримо про це вже близько п’яти років. Однак те, що відбувається просто зараз, — справжня війна, яку реальний світ може бачити і спостерігати в режимі реального часу», — додала Вормут.

Читати більше новин в Telegram

Мета цих навчань полягає в тому, щоб зрозуміти, чому російським військам не вдалося швидко встановити контроль над Україною у перші тижні війни та навчитися воювати з такими країнами, як Росія та Китай. За словами полковника Яна Палмера, в ході цих навчань американські та ворожі сили активно будуть використовувати різну зброю та засоби ведення війни, включаючи пропаганду та атаки проксі-бойовиків.

Так, наприклад, сценарій навчання для однієї з американських бригад полягає у відбитті атак ворога, який хоче знищити місто ракетами.

Раніше американці тренувалися на прикладах боротьби з повстанцями в Іраку та Афганістані, а тепер намагаються врахувати навіть холодну погоду, імітуючи умови в Росії чи Північній Кореї.

Раніше Заборона розповідала про новий пакет військової допомоги США для України, який зокрема містить бронетехніку, гелікоптери та важку артилерію.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій