Націоналістична партія Німеччини хоче закрити головний нічний клуб світу - Заборона
Читаєте зараз
Націоналістична партія Німеччини хоче закрити головний нічний клуб світу

Націоналістична партія Німеччини хоче закрити головний нічний клуб світу

Автор:

Націоналістична праворадикальна партія «Альтернатива для Німеччини» вимагає скасування комерційної ліцензії головного берлінского нічного клубу Бергхайн. Таку пропозицію всередині партії винесла радниця безпартійна радниця Сібелль Шмідт.

 

berghain 2 - Націоналістична партія Німеччини хоче закрити головний нічний клуб світу - Заборона

Хто така Сібелль Шмідт

Пані Шмідт – позапартійниа радниця партії «Альтернатива для Німеччини». У 2017 році вона баллотувалась до Бундестагу з антинаркотичною повісткою, та не пройшла.

Що вона пропонує

Шмідт представила лист з рядом вимог, серед яких «краще освітлення та додатковий персонал, який буде запобігати сексуальним актам у клубі». Вона також пропонує скоротити робочі години Бергхайну з 10 вечора і до 6 ранку, аби «зробити життя відвідувачів здоровішим». Також вона виступає за жорсткий контроль обігу наркотичних препаратів. Усі ці ідеї Шмідт хоче втілити в життя, відібравши у Бергхайна діючу ліцензію.

Як відповіла партія 

У відповідь на лист Шмідт член-засновник «Альтернативи для Німеччини» Френк Крістіан Гензель зробив заяву про те, що пропозиція була відкликана партією.

Минуле пані Шмідт

Також є інформація, що про клубне життя міста Сібелль Шмідт прекрасно знає зі свого власного досвіду. Німецькі медіа повідомляють, що у 1980 роках 56-річна Шмідт сама була власницею кількох закладів, зокрема, панк-магазину «Блокшок» і танцювальної школи у районі Мітте. Школа було промусово закрита за рішенням будівельного відомства через вечірки, які власниця влаштовувала у непередбаченій для цього архітектурній пам’ятці. Відвідувачі школи частково зруйнували саму будівлю, а також регулярно влаштовували бійки та атакували поліцейських.

 

Нагадаємо, не так давно ми публікували фрагмент матеріалу Анни Немцової для видання Daily Beast. У ньому йшлося про радикалізацію берлінских правих сил, а також про їхні напади на євреїв та єврейскі заклади по всьому місту.

Нагору