'
Читаєте зараз
Націоналістична партія Німеччини хоче закрити головний нічний клуб світу

Націоналістична партія Німеччини хоче закрити головний нічний клуб світу

Аня Білоус
Автор:

Націоналістична праворадикальна партія «Альтернатива для Німеччини» вимагає скасування комерційної ліцензії головного берлінского нічного клубу Бергхайн. Таку пропозицію всередині партії винесла радниця безпартійна радниця Сібелль Шмідт.

 

Хто така Сібелль Шмідт

Пані Шмідт – позапартійниа радниця партії «Альтернатива для Німеччини». У 2017 році вона баллотувалась до Бундестагу з антинаркотичною повісткою, та не пройшла.

Читати більше новин в Telegram

Що вона пропонує

Шмідт представила лист з рядом вимог, серед яких «краще освітлення та додатковий персонал, який буде запобігати сексуальним актам у клубі». Вона також пропонує скоротити робочі години Бергхайну з 10 вечора і до 6 ранку, аби «зробити життя відвідувачів здоровішим». Також вона виступає за жорсткий контроль обігу наркотичних препаратів. Усі ці ідеї Шмідт хоче втілити в життя, відібравши у Бергхайна діючу ліцензію.

Як відповіла партія 

У відповідь на лист Шмідт член-засновник «Альтернативи для Німеччини» Френк Крістіан Гензель зробив заяву про те, що пропозиція була відкликана партією.

Минуле пані Шмідт

Також є інформація, що про клубне життя міста Сібелль Шмідт прекрасно знає зі свого власного досвіду. Німецькі медіа повідомляють, що у 1980 роках 56-річна Шмідт сама була власницею кількох закладів, зокрема, панк-магазину «Блокшок» і танцювальної школи у районі Мітте. Школа було промусово закрита за рішенням будівельного відомства через вечірки, які власниця влаштовувала у непередбаченій для цього архітектурній пам’ятці. Відвідувачі школи частково зруйнували саму будівлю, а також регулярно влаштовували бійки та атакували поліцейських.

 

Нагадаємо, не так давно ми публікували фрагмент матеріалу Анни Немцової для видання Daily Beast. У ньому йшлося про радикалізацію берлінских правих сил, а також про їхні напади на євреїв та єврейскі заклади по всьому місту.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій