Читаєте зараз
Черговий мільярдер наївно закликав віддати Крим РФ. Це не перше дивацтво Екмана

Черговий мільярдер наївно закликав віддати Крим РФ. Це не перше дивацтво Екмана

Yevheniia Kostina
  • Бізнесмен спирається на єдиний аргумент російської пропаганди про начебто подарований Хрущовим півострів.
  • На його думку, треба припинити стріляти, бо все більше країн втягується в конфлікт.
  • Раніше Екман заявляв, що США мають усунути барʼєри для росіян, які тікають від мобілізації.

Американський бізнесмен Білл Екман запропонував Україні піти на територіальні поступки заради завершення війни Зокрема він вважає, що можна віддати Крим, бо він до 1954 року типу був російським, і нібито це завершить війну.

Заборона розповідає про мирний план Екмана для України та про його пропозицію прийняти росіян у Штатах.

Завершення війни в Україні: план Екмана 

Україна має передати автономну республіку Криму Росії. Таким чином буде припинено вогонь, що врятує тисячі життів і дозволить інвестувати ресурси в українську інфраструктуру, вважає інвестор зі списку Forbes Білл Екман.

«Крим був частиною Росії до 1954 року і в основному складався з етнічних росіян. Тому, мабуть, світ мало зробив, коли Росія анексувала його в 2014 році. Якщо ми повернемося до статусу-кво раніше 24 лютого, Росія не буде винагороджена за свою агресію, і Україна може негайно почати відбудову за підтримки Заходу», — написав бізнесмен в своєму мікроблозі в Twitter.

Він підкреслив, що Україна довела здатність захищатися без членства в НАТО й при належному озброєнні стримає майбутню агресію. У війну втягуються все більше країн, зокрема Білорусь та Іран, тому ризик для світу зростає.

Читати більше новин в Telegram

На звинувачення у підіграванні Росії й у незнанні історії той зазначив, що надав Україні мільйони доларів допомоги.

Росіяни можуть сховатися в США

Засновник хедж-фонду Pershing Square уже висловлював суперечливі ідеї в контексті війни Росії проти України. Так, у вересні 2022 року він запропонував вирішити проблему інфляції в США шляхом збільшення імміграції в країну. Для цього необхідно відкрити кордони для росіян, які тікають від мобілізації, написав Екман у Twitter. Він вважає, що це підірвало б вторгнення РФ в Україну та збільшило б кількість кваліфікованих працівників в США.

«Давайте усунемо бар’єри для найрозумніших у Росії. Найталановитіші росіяни мають поїхати зараз, перш ніж вони стануть кормом у несправедливій війні. Це рятує нашу економіку та руйнує майбутнє Росії», — зазначив мільярдер.

Свою позицію він аргументував також тим, що завдяки збільшенню кількості працівників у США підприємствам буде легше заповнити відкриті вакансії. Це має зменшити зростаючий тиск на заробітні плати в країні.

Раніше Заборона розповідала про скандальні твіти Ілона Маска щодо мирного плану для України. Він також запропонував віддати Крим росіянам.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій