'
Читаєте зараз
Google Maps підписав Кримський міст українською. Загарбники у розпачі

Google Maps підписав Кримський міст українською. Загарбники у розпачі

Сергій Сурепін

На Google Maps з’явилася назва Керченського моста, який з’єднує Крим з РФ. Назва мосту з боку півострову вказана українською мовою. На мапі видно, що з боку російської Тамані назва написана російською мовою (Крымский мост), а збоку Керчі — українською (Кримський Міст).

Нагадаємо, міст відкрили 15 травня. Президент РФ Володимир Путін брав участь в урочистому відкритті автомобільної частини моста через Керченську протоку. Він особисто був за кермом помаранчевого «КамАЗу».

Реакція РФ

«Кумедна ситуація. Схоже на проміжну стадію лікування шизофренії: позитивна динаміка вже є, пацієнт визнав існування моста, але поки ще продовжує вважати Крим українським. Будемо лікувати далі. Можливо, таким дивним чином шановна компанія намагається поєднати реальність з «генеральною лінією партії». Якщо це так, то залишається їм тільки поспівчувати — складно, напевно, стояти враскорячку між двома російськими берегами», — повідомив голова Криму Сергій Аксьонов.

Читати більше новин в Telegram

«Це як з епідеміями різних захворювань – коли здається людині, що він вірус переміг, а потім спалах, і все заново. Так і з компанією Google — періодичні рецидиви хвороби. Сподіваюся, працівники Google вилікуються від «вірусної інфекції», — повідомив віце-прем’єр Криму Дмитро Полонський.

Що ми знаємо про міст

Запуск мосту відбувся на півроку раніше передбаченого держконтрактом терміну. Проїзд для легкового транспорту та пасажирських автобусів відкривається одночасно з двох берегів Керченської протоки ­– по дві смуги в кожну сторону. Дозволена швидкість руху – 90 км/год. Вартість будівництва склала 6,9 мільярда рублів. Пропускна спроможність переходу – 40 тисяч автомобілів і 47 пар поїздів на добу, 14 мільйонів пасажирів і 13 мільйонів тон вантажу на рік. Рух поїздів відкриють у 2019 році.

 

Читайте також:

Путін проїхав Кримським мостом без ременя безпеки. Йому загрожує штраф

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій