'
Читаєте зараз
Дім, що збудував Джек. Голова ГУР України Буданов живе разом з тим самим Гогілашвілі

Дім, що збудував Джек. Голова ГУР України Буданов живе разом з тим самим Гогілашвілі

Markiian Oliiarnyk
Дім в селі Хотів
  • Слідство.Інфо оприлюднило розслідування щодо затісних стосунків топових осіб держави.
  • Журналісти з’ясували, що заступник глави МВС України Олександр Гогілашвілі має зв’язки з країною агресором.
  • Але це не заважає головному розвіднику України Кирилу Буданову жити разом з Гогілашвілі в одному будинку.

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов живе разом з Марією Левченко, яка є неофіційною помічницею президента Володимира Зеленського, та її чоловіком Олександром Гогілашвілі. Це той самий заступник міністра внутрішніх справ України, що влаштував ганебний скандал на донецькому блокпості.

Заборона розповідає головне зі скандалу навколо зв’язків з осередку президента України.


Розслідування Слідства.Інфо

Журналісти Василь Бідун та Дмитро Реплянчук з’ясували, що у селі Хотів, що під Києвом, є будинок на 350 кв. метрів, що належить ексдружині Вячеслава Стрелковського. Його називають королем обналу, афільовані з ним компанії фігурують у справах про податкові скрутки.

В цьому будинку проживають кілька людей:

  • Кирило Буданов — керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Тобто він є однією з ключових фігур, яка має протистояти ворогам України в будь-які часи.
  • Марія Левченко — особиста помічниця президента Володимира Зеленського. Вона офіційно не працевлаштована в Офісі президента, але через те, що працює з Зеленським ще з шоуменівських часів, начебто отримує зарплату саме у «Квартал 95». Левченко, за даними журналістів, їздить на автомобілі одного з підрозділів СБУ з номерами прикриття.
  • Олександр Гогілашвілі — вже ексзаступник міністра внутрішніх справ, який, ймовірно, має російське громадянство.
Розслідування журналістів щодо таємних зв’язків між людьми з осередку президента України. Відео: slidstvo info/YouTube

Олександр Гогілашвілі та дім короля обналу

Гогілашвілі з’явився в Україні у 2010 році, а до цього з 1995 року жив та працював у російському місті Ростов-на-Дону, якийсь час був помічником Миколи Валуєва, боксера та депутата Держдуми від партії президента країни-агресора.

Читати більше новин в Telegram

У 2020 році Гогілашвілі отримав від президента орден «За заслуги ІІІ ступеня». Також з’ясувалося, що його було засуджено до позбавлення волі за шахрайство, а диплом про вищу освіту отримав у віці 45 років.

Посаду він отримав без будь-якого досвіду роботи у правоохоронних органах України. Навіть після звільнення він продовжив їздити на номерах прикриття, стверджується в розслідуванні журналістів.

«Ніхто не потурбувався про те, що родина головного розвідника Буданова веде спільний побут із Гогілашвілі – людиною з красномовним російським бекграундом, який, здається, і досі має паспорт громадянина РФ. Є припущення, що президент Зеленський ще з часів ведення бізнесу знайомий з цим «королем обналу», і саме він попросив його дати будинок у користування своїй помічниці Марії Левченко (кажуть, вона поскаржилася Зеленському, що їй немає де жити)», — розповіла керівниця агенції журналістських розслідувань Слідство.Інфо Анна Бабінець.

Раніше Заборона розповідала головне з розслідування УП про святкування дня народження керівника Офісу президента України Андрія Єрмака на державній дачі в Карпатах. До урочистостей, що проводилися в дні вшанування Революції Гідності, доєднався й Володимир Зеленський.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій