'
Читаєте зараз
Єб*ло року. Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі потрапив у гучний скандал

Єб*ло року. Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі потрапив у гучний скандал

Markiian Oliiarnyk
Олександр Гогілашвілі
  • Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі 8 грудня на блокпості на Донеччині влаштував ганебні розбірки.
  • Кабінет міністрів України вже звільнив заступника міністра за власним бажанням.
  • Виявилося, що у Гогілашвілі є російський паспорт та індивідуальний податковий номер.

8 грудня 2021 року заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував скандал на блокпості Донецької області. Українського чиновника обурило те, що працівники поліції зупинили його авто для перевірки документів і не впізнали його в обличчя. Журналісти з’ясували, що у нього є паспорт громадянина РФ та російський податковий номер. Кабінет міністрів України вже звільнив Голілашвілі з посади заступника міністра.

Заборона розповідає про гучний скандал за участю заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі.


Конфлікт Гогілашвілі на блокпості

Заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі 8 грудня посварився з працівниками поліції на одному з блокпостів Донецької області поблизу Краматорська, пише Українська правда

Правоохоронці зупинили автомобіль чиновника, під час перевірки документів в обличчя не впізнали. Гогілашвілі дуже бурхливо на це відреагував, і замість того, щоб дозволити підлеглим виконувати свою роботу, почав погрожувати та розпитувати їх, чи бачили вони його фото.

«Заступник міністра, з таким єб*лом, як у мене, є лише один. Я три роки вже заступник міністра! Три роки! І сумно, що ти не знаєш… Тепер ти знаєш, але тепер і я тебе знаю, дружок, і для тебе це приємним не буде…», — вдався до погроз Гогілашвілі. Повну промову можна подивитися тут.

Читати більше новин в Telegram

За даними Центру журналістських розслідувань, Олександр Гогілашвілі має паспорт громадянина Російської Федерації та російський податковий номер.

Наслідки інциденту за участю Гогілашвілі

Очевидно для суспільства, що для чиновника, а особливо для заступника міністра, така нахабна поведінка є неприпустимою. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив що особисто вивчить усі деталі інциденту й прийме відповідне рішення. «На період дисциплінарного провадження пропонуватиму уряду відсторонити заступника міністра внутрішніх справ України Олександра Гогілашвілі від займаної посади для чого підписав відповідне подання до Кабінету Міністрів України», — повідомив очільник МВС.

Конфлікт Гогілашвілі з копами прокоментував і президент України Володимир Зеленський. «На мій погляд, на інцидент за участю заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі може бути лише одна реакція. Прошу міністра внутрішніх справ та Кабінет міністрів розглянути питання про звільнення заступника очільника МВС. Упевнений, що відповідна заява вже написана самим заступником», — йдеться у повідомленні Зеленського.

Сам Гогілашвілі вже вибачився за надмірну емоційність, погодився з рішенням щодо дисциплінарного провадження проти нього, а також заявив, що всіляко сприятиме його проведенню.

13 грудня 2021 року Кабінет міністрів України офіційно звільнив Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ за власним бажанням.

Реакція мереж на поведінку заступника міністра внутрішніх справ

Скандал за участю Олександра Гогілашвілі привернув чималу увагу громадськості. Заборона зібрала кілька реакцій на поведінку заступника міністра внутрішніх справ у соцмережах.

Реакція на скандал за участю Олександра Гогілашвілі. Пост: @vital_ovchar/Twitter
Реакція на скандал за участю Олександра Гогілашвілі. Пост: @Helg40498291/Twitter
Реакція на скандал за участю Олександра Гогілашвілі. Пост: @Tkach_Mykhailo/Twitter
Реакція на скандал за участю Олександра Гогілашвілі. Пост: @Snejiko_83/Twitter
Реакція на скандал за участю Олександра Гогілашвілі. Пост: @highlander_free/Twitter
Реакція на скандал за участю Олександра Гогілашвілі. Пост: @RomanKravets/Twitter
Реакція на скандал за участю Олександра Гогілашвілі. Пост: @svecha62/Twitter

Раніше Заборона розповідала про те, як наприкінці жовтня 2021 року голова правління Укрексімбанку Євген Мецгер разом зі своїми підлеглими здійснили напад на журналістів «Схем». Усім учасникам інциденту вручили підозри у перешкоджанні журналістській діяльності.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій