'
Читаєте зараз
Дістанеться континенту. Головний розвідник України наголосив на трьох сценаріях Кремля

Дістанеться континенту. Головний розвідник України наголосив на трьох сценаріях Кремля

Markiian Oliiarnyk
  • Українська розвідка доповіла, що Росія розглядає три сценарії терору, щоб шантажувати світ.
  • Від удару першочергово постраждає Європа, Україна, Білорусь і сама Росія.
  • Звинуватити у катастрофі планують Україну.

Російська Федерація може застосувати в Україні ядерний тероризм, екоцид або зробити екологічну катастрофу. Можливий удар накриє весь континент, включаючи саму Росію, але найбільше постраждає Україна і Білорусь. 

Заборона розповідає про дані начальника Головного управління розвідки Міністерства обороні України бригадного генерала Кирила Буданова про ймовірні плани Росії по ядерному тероризму.


Три сценарії Путіна

Держава-агресор опрацьовує три варіанти здійснення шантажу світу через удар по Україні.

«У будь-якому разі, до якого б сценарію не схилилося російське керівництво, це буде ядерний тероризм, екоцид та екологічна катастрофа, яка зачепить як Європу, так і Росію. А найбільше постраждають Білорусь і Україна», — заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов.

Він наголосив, що Росія має наметі залякування світу та шантаж, а звинуватити у катастрофі РФ планує Україну: тепер російське керівництво розуміє, що їхні плани швидкої кампанії провалилися, і вони переходять до ядерного шантажу.

Читати більше новин в Telegram

Ядерний тероризм: два плани дій

За даними ГРУ, у разі ядерного тероризму Росія має два плани дій: масштабний підпал радіоактивного лісу або ракетний удар по сховищах ядерного палива.

«Ми маємо інформацію про розроблення двох варіантів. Який з них вони оберуть, це залежить лише від них. Перший — це масштабне підпалювання радіоактивних лісів, підніметься одразу радіоактивна хмара, і піде в напрямку, куди дме вітер. Друге — застосування артилерії по ядерному сховищу. Результат буде той самий. Що в першому, що в другому випадку російське керівництво має на меті звинуватити саме Україну, і саме її «нацистські», «неонацистські» формування, яких тут насправді не існує», – доповів Кирило Буданов.

Він нагадав, що РФ не вперше вдається до ядерного шантажу. Окупанти навмисно обстріляли блоки ЗАЕС, а також нанесли ракетний удар по Харківському фізико-технічному інституту, на території якого розташовується експериментальний ядерний реактор.

Раніше Заборона розповідала про дані української розвідки про те, що Путін віддав наказ підготувати теракт на Чорнобильській АЕС.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій