Читаєте зараз
Дістанеться континенту. Головний розвідник України наголосив на трьох сценаріях Кремля

Дістанеться континенту. Головний розвідник України наголосив на трьох сценаріях Кремля

Markiian Oliiarnyk
  • Українська розвідка доповіла, що Росія розглядає три сценарії терору, щоб шантажувати світ.
  • Від удару першочергово постраждає Європа, Україна, Білорусь і сама Росія.
  • Звинуватити у катастрофі планують Україну.

Російська Федерація може застосувати в Україні ядерний тероризм, екоцид або зробити екологічну катастрофу. Можливий удар накриє весь континент, включаючи саму Росію, але найбільше постраждає Україна і Білорусь. 

Заборона розповідає про дані начальника Головного управління розвідки Міністерства обороні України бригадного генерала Кирила Буданова про ймовірні плани Росії по ядерному тероризму.


Три сценарії Путіна

Держава-агресор опрацьовує три варіанти здійснення шантажу світу через удар по Україні.

«У будь-якому разі, до якого б сценарію не схилилося російське керівництво, це буде ядерний тероризм, екоцид та екологічна катастрофа, яка зачепить як Європу, так і Росію. А найбільше постраждають Білорусь і Україна», — заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов.

Він наголосив, що Росія має наметі залякування світу та шантаж, а звинуватити у катастрофі РФ планує Україну: тепер російське керівництво розуміє, що їхні плани швидкої кампанії провалилися, і вони переходять до ядерного шантажу.

Ядерний тероризм: два плани дій

За даними ГРУ, у разі ядерного тероризму Росія має два плани дій: масштабний підпал радіоактивного лісу або ракетний удар по сховищах ядерного палива.

«Ми маємо інформацію про розроблення двох варіантів. Який з них вони оберуть, це залежить лише від них. Перший — це масштабне підпалювання радіоактивних лісів, підніметься одразу радіоактивна хмара, і піде в напрямку, куди дме вітер. Друге — застосування артилерії по ядерному сховищу. Результат буде той самий. Що в першому, що в другому випадку російське керівництво має на меті звинуватити саме Україну, і саме її «нацистські», «неонацистські» формування, яких тут насправді не існує», – доповів Кирило Буданов.

Він нагадав, що РФ не вперше вдається до ядерного шантажу. Окупанти навмисно обстріляли блоки ЗАЕС, а також нанесли ракетний удар по Харківському фізико-технічному інституту, на території якого розташовується експериментальний ядерний реактор.

Раніше Заборона розповідала про дані української розвідки про те, що Путін віддав наказ підготувати теракт на Чорнобильській АЕС.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору