'
Читаєте зараз
Дієго Марадоні вирізали серце перед похованням. Воно вдвічі більше за середньостатистичне

Дієго Марадоні вирізали серце перед похованням. Воно вдвічі більше за середньостатистичне

Markiian Oliiarnyk
Дієго Армандо Марадона
  • Легенду Дієго Марадону поховали без серця, щоб не дати фанатам його вкрасти.
  • Раніше Марадону звинуватили у тому, що на початку 2000-х він викрав і ґвалтував неповнолітню кубинку.
  • Жертва розповіла, що Марадоні у цій справі допомагав сам Фідель Кастро.

Легендарного аргентинського футболіста Дієго Марадону, який помер торік, поховали без серця, щоб не дозволити футбольним фанатам викрасти орган. Ця інформація з’явилася на тлі більш гучних подробиць життя Марадони. Зокрема його звинуватили у зґвалтуванні, викраденні та причетності до торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації. 

Заборона розповідає подробиці поховання Дієго Марадони, а також про гучний скандал щодо викрадення і зґвалтування футболістом неповнолітньої кубинки.


Подробиці поховання Дієго Марадони

Легенда світового футболу Дієго Армандо Марадона помер ще торік, 25 листопада 2020 року. Але нещодавно, напередодні річниці його смерті, з’ясувалося, що футболіста поховали без серця. Про це у своїй ще не виданій книзі написав лікар, письменник і журналіст Нельсон Кастро, пише Vice.

Зазначається, що серце було вилучене перед похованням, щоб не дати футбольним фанатам команди «Хімнасія і Есгріма» (Ла-Плата), яку Марадона тренував до своєї смерті, здійснити рейд на могилу і викрасти орган. «Була група [фанатів команди «Хімнасія і Есгріма»], яка планувала проникнути й витягти його серце. Було виявлено, що це має статися, тому його серце було видалено», — розповів автор книги.

Дієго Марадона, головний тренер команди «Хімнасія і Есгріма» (Ла-Плата), під час матчу чемпіонату Аргентини, 24 січня 2020 року, Ла-Плата, Аргентина. Фото: Marcelo Endelli/Getty Images

Як пише Marca, 22 листопада Кастро з’явився на аргентинському телебаченні, щоб анонсувати вихід своєї книги «La salud de Diego: la verdadera historia» («Здоров’я Дієго: правдива історія») і заявив, що влада Буенос-Айреса нібито планує повернути серце Марадоні.

Читати більше новин в Telegram

Додаткової інформації про ймовірних злодіїв Кастро не надав, але пояснив, що серце вилучили не лише щоб запобігти пограбуванню, але й щоб встановити причину смерті Марадони. У легендарного футболіста були великі проблеми зі зловживанням психоактивними речовинами. «Інші померли б ще раніше. На жаль, у нього була залежність від усього, що було для нього руйнівним. Марадона був залежний від усього», — заявив Кастро.

Арешт Дієго Марадони за зберігання пів кілограма кокаїну, 26 квітня 1991 року, Буенос-Айрес, Аргентина. Фото: DANIEL LUNA/AFP via Getty Images

Також лікар-журналіст детально розповів про саме серце Марадони, стверджуючи, що воно важило пів кілограма, що майже вдвічі більше, ніж типове серце дорослого чоловіка. «Хоч у нього було серце спортсмена, воно було великим через іншу причину. Не тільки тому, що він був спортсменом, а й через серцеву недостатність», — розповів автор книги.

Звинувачення Марадони у викраденні й зґвалтуванні

Окрім історії про серце, нещодавно з’явилися й інші подробиці скандального життя Дієго Марадони. Зокрема йдеться про звинувачення у регулярних ґвалтуваннях та причетності до торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації.

18 листопада 2021 року 37-річна кубинка Мавіс Альварес розповіла аргентинським правоохоронним органам та ЗМІ, що Марадона зґвалтував її, коли їй було всього 16 років.

Кубинка Мавіс Альварес та директор громадської організації Fundacion por la Paz вийшли з будівлі міністерства юстиції та прав людини, 18 листопада 2021 року, Буенос-Айрес, Аргентина. Фото: JAVIER GONZALEZ TOLEDO/AFP via Getty Images

За її словами, з футболістом вона познайомилася у 2000 році, коли ще навчалася у середній школі. Згодом вона почала із 40-річним Марадоною сексуальні стосунки й переїхала до нього, однак, виявляється, не за власною волею. Альварес заявила, що він її регулярно ґвалтував і переховував від рідної матері.

«Марадона прикрив мені рот, щоб я не кричала, щоб я нічого не сказала. Моя мати прийшла до мене того дня в будинок, де ми жили в Гавані, і Дієго не хотів їй відчиняти двері. Моя мама постукала, а він не відчинив. Потім він зґвалтував мене», – розповіла Альварес виданню Infobae.

Також Мавіс Альварес додала, що тоді Марадона нібито отримав допомогу від Фіделя Кастро, щоб перевезти її неповнолітню з Куби до Аргентини. Марадона не дозволив їй покидати територію готелю. «Я не виходила з готелю. Я була закрита фактично протягом всього часу. Мене викрали», — сказала Альварес.

Мавіс Альварес показує журналістам фотографію, на якій зображена вона, Дієго Марадона і лідер Куби Фідель Кастро, 22 листопада 2021 року, Буенос-Айрес, Аргентина. Фото: JUAN MABROMATA/AFP via Getty Images

Вона розповіла, що перебуваючи в Аргентині, Марадона змусив її зробити операцію зі збільшення грудей, хоча їй було всього 17 років, і вони не мали дозволу батьків на проведення операції.

Раніше Заборона розповідала про нові деталі резонансного зґвалтування учениці на випускному у Кривому Розі.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій