'
Читаєте зараз
«ДНР» очолив Денис Пушилін. Трапезнікова оголосили «нелегітимним»

«ДНР» очолив Денис Пушилін. Трапезнікова оголосили «нелегітимним»

Роман Губа
Автор:

«Народна рада ДНР» оголосила Дениса Пушиліна «тимчасово виконуючим обов’язки голови республіки». Це сталося після того, як «прокуратура ДНР» визнала призначення Дмитра Трапезнікова на цю посаду нелегітимним. Трапезніков очолил «ДНР» після загибелі Олександра Захарченка. Про це повідомляють Новости Донбасса.

«Прокуратура» постановила, що через загибель очільника «ради міністрів ДНР» відбувається відставка «уряду». Через це Трапезников, який раніше був «заступником Захарченка», а потім оголосив себе «виконуючим обов’язки голови республіки» перебуває у відставці.

Також «республіка» оголосила вибори «керівників республіки і депутатів», які відбудуться 11 листопада.

6 вересня Новости Донбасса випустили матеріал про «розкол» у ЗМІ «ДНР».  З одного боку опинилась «Народна рада ДНР» із Денисом Пушиліним, а з іншого – вже колишній «в.о. ДНР» Дмитро Трапезніков і «міністр доходів та зборів ДНР» Олександр Тимофєєв, також відомий як «Ташкент». На трьох із чотирьох сепаратистських телеканалах показали відео «Розколу в команді Захарченка нема!». У ньому Тимофєєв та Трапезніков стоять біля могили Захарченка і проголошують вірність його ідеям.

Нагадаємо, попередній «голова ДНР» Олександр Захарченко загинув від вибуху 31 серпня.
Читайте також:

Читати більше новин в Telegram

«Новая газета»: Захарченко заважав Кремлю своєю ненаситністю
Ватажок «ДНР» Захарченко загинув від вибуху

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій