'
Читаєте зараз
До лютого 2022 року в Європі помре ще 500 000 людей. ВООЗ оголосить кінець пандемії COVID-19 за однієї умови

До лютого 2022 року в Європі помре ще 500 000 людей. ВООЗ оголосить кінець пандемії COVID-19 за однієї умови

Yevhen Koziarin
Безпечні подорожі Європою
  • Очільник бюро ВООЗ в Європі пояснив вимогу щодо завершення пандемії. 
  • У ВООЗ тестують ще 16 вакцин проти коронавірусу.
  • COVID-19 активно поширюється в школах.

Очільник бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Європі Ханс Клюге назвав умову щодо оголошення кінця пандемії COVID-19 у світі. Це стосується світової системи та елементарного ігнорування правил й дезінформації.

Заборона розповідає про те, чому світ досі не може зупинити вірус та якими є прості умови безпеки, які люди по всьому світові ігнорують.


Умови для кінця пандемії

«Ми повинні навчитися жити з вірусом. Як тільки світова система охорони здоров’я не буде перевантажена через госпіталізації та смерті від COVID-19, тобто буде можливість надавати ті послуги, які надавалися раніше, пандемія, можливо, перетвориться на ендемію», — зазначив директор Європейського бюро ВООЗ Ханс Клюге заявив у інтерв’ю іспанському виданню La Vanguardia.

За його словами, найкращим способом боротьби з інфекційним захворюванням є поєднання ефективних вакцин та препаратів. «Дані все ще надходять, і ми у ВООЗ дуже детально їх аналізуємо. Ми тестуємо ще 16 вакцин. Єдиний спосіб позбутися цієї пандемії — це спільна робота політика, вченого та людей», — зазначив Клюге. 

Кількість жертв коронавірусу в Європі збільшиться взимку

ВООЗ очікує у Європі великої смертності протягом найближчих місяців.

Читати більше новин в Telegram

«За досить достовірною оцінкою, до 1 лютого очікується півмільйона смертей [в Європейському регіоні ВООЗ, 53 країни], за умови збереження тенденцій щодо поширення COVID-19. Хороша новина полягає в тому, що ми знаємо, що робити. Чому у нас знову проблеми? Бо більш ніж у половині країн регіону вакцинація зупинилась», — заявив експерт. 

Він повідомив про плани створити робочу групу з питань вакцинації і додав, що зараз коронавірус активно поширюється в школах.

«Ми будемо перевіряти безпечність вакцин для дітей, оскільки з’являється все більше і більше доказів того, що школи тепер теж є рушійною силою епідемії», — заявив Клюге.  

Раніше Заборона писала про те, що Білл Гейтс спрогнозував появу явища біотерактів у світі та пояснив, чому це може бути страшніше за COVID-19.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій