Читаєте зараз
Донька короля Норвегії заручилася з шаманом: подробиці скандалу

Донька короля Норвегії заручилася з шаманом: подробиці скандалу

Ilona Kivva
Автор:
  • Принцеса Марта Луїза четверта у черзі на норвезький престол.
  • Представниця монаршої родини заявила, що припинила виконувати покладені на неї королівські обов’язки.
  • На таких же умовах представляти королівський дім у 2020 році відмовився принц Великої Британії Гаррі.

Дочка короля Норвегії Герольда V та королеви Соні виходить заміж за відомого голлівудського шамана Дюрека Веррета. Після оголошення заручин виник справжній скандал, пов’язаний із професією нареченого. У результаті низка благодійних фондів та організацій, патроном яких була принцеса, припинили співпрацю з нею.

Заборона розповідає про королівський скандал у Норвегії.


Майже як принц Гаррі: принцеса Норвегії відмовилася від обов’язків

50-річна принцеса Марта Луїза 8 листопада 2022 року заявила, що більше не буде представляти норвезький королівський дім. Причиною стала велика кількість питань щодо її нареченого Дюрека Веррета, пише The Washington Post

Представниця монаршої родини, яка є четвертою в черзі на престол, оголосила про заручини з 47-річним американцем у червні 2022 року. Він відомий голлівудський шаман і цілитель. Серед клієнтів Веррета, згідно з його сайтом, акторки Гвінет Пелтроу, Ніна Добрев та мільйонер Дейв Еспрі.

Норвезькі ЗМІ звинуватили Марту Луїзу та Верретта у нібито використанні її королівського титулу для комерційної вигоди та просування недоказової медицини. Через це буквально за чотири місяці після заручин кілька фондів, патроном яких була принцеса, відмовилися від подальшої співпраці.

Читати більше новин в Telegram

Скандал наростав, що, за даними видання, й стало причиною ухвалення рішення.

«Я вирішила, що на даний момент я більше не буду виконувати офіційні обов’язки в королівському домі. Рішення було прийнято в координації з моїми батьками, щоб створити мир навколо королівського дому», — сказала Марта Луїза.

Це означає, що вона збереже свій титул, але більше не виконуватиме жодних повноважень як представниця королівської родини. Зокрема, не зможе співпрацювати з благодійними організаціями, представляти монаршу сім’ю на офіційних заходах чи виступа будь-де від їх імені.

Верретт не матиме титулу та не представлятиме королівський дім Норвегії, але зможе відвідувати сімейні заходи королівської родини.

Принцеса Норвегії Марта Луїза та її наречений Дюрек Веррет. Фото: iam_marthalouise/Instagram
Принцеса Норвегії Марта Луїза та її наречений Дюрек Веррет. Фото: iam_marthalouise/Instagram

Пара також має після одруження чітко окреслити свою власну діяльність та ніяк не використовувати титул жінки для її просування.

На таких же умовах, за виключенням наявності титулу дружини, від королівських обов’язків відмовився онук королеви Єлизавети ІІ принц Гаррі у 2020 році. Після цього він разом із Меган Маркл переїхав до США.

Марта Луїза, за даними норвезьких ЗМІ, нібито також планує переїзд до Каліфорнії. Вона має трьох доньок від першого шлюбу, який розпався в 2016 році.

Раніше Заборона розповідала про суперечку Південно-Африканської Республіки та Великої Британії навколо найбільшого у світі діаманта. Після смерті королеви Єлизавети ІІ камінь, який знаходиться у її скіпетрі, можуть повернути в Африку.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій