'
Читаєте зараз
Допомагають Україні, подорожуючи: у Великій Британії запустили незвичайний аукціон 

Допомагають Україні, подорожуючи: у Великій Британії запустили незвичайний аукціон 

Markiian Oliiarnyk
Лапландія
  • У Великій Британії запустили благодійний аукціон Travel for Ukraine.
  • Лотами виступають туристичні путівки, зокрема незвичні, як-от поїздка у Лапландію на зустріч із Сантою.
  • Зібрані кошти підуть на допомогу українським біженцям.

Британка Кетрін Браєрлі організувала незвичний аукціон, щоб допомогти українським біженцям. На публічні торги виставили понад 50 туристичних турів, гроші від продажу яких підуть на благодійність. Стартова ціна однієї путівки може сягати від €240 до €6200. При цьому охочих долучитися багато: лише за першу добу було зібрано половину від очікуваної суми.

Заборона розповідає деталі британської благодійної ініціативи для українців Travel for Ukraine.


Travel for Ukraine: що це за проєкт

У Великій Британії створили спеціальний аукціон Travel for Ukraine з понад 50 лотами у вигляді travel-турів для збору коштів для українських біженців, повідомляє Euronews.

«Спектр послуг охоплює геть усе: від оздоровчих путівок до карибських курортів за системою “все включено” чи проживання у плавучих будинках», — пишуть у виданні.

Серед лотів є й такі незвичні пропозиції, як поїздка у Лапландію на зустріч із Сантою Клаусом чи відпочинок у перських наметах у Пенхейні, що в Уельсі. Мінімальна ціна становить близько 40% від їх роздрібної вартості:  від €240 до €6200. Путівки продаються без перельотів, тому участь в аукціоні можуть взяти охочі з усього світу. 

Читати більше новин в Telegram

Благодійний проєкт організувала засновниця і директорка-розпорядниця британської компанії The Healthy Holiday Company Кетрін Браєрлі. «Як і всі, я дивилася новини й відчувала, що справді хочу чимось допомогти. Неймовірна робота, проведена рухом #cookforukraine [благодійний проєкт, який збирає кошти на потреби постраждалих від війни українців], надихнула мене звернутися до своїх партнерів з туристичної індустрії, щоб дізнатися, чи хочуть вони об’єднати зусилля», — розповіла організаторка.

За її словами, від самого початку планували виручити €118 500. Утім одразу ж за першу добу після відкриття Travel for Ukraine вдалося зібрати майже половину суми — €55 500. «Реакція була приголомшливою. Я особливо вдячна усім за підтримку, оскільки всі ці компанії [що надали тури для аукціону] сильно постраждали протягом останніх кількох років від пандемії», — зазначила Браєрлі.

Завершиться благодійний аукціон 8 травня. Зібрані кошти передадуть у розпорядження Комітету з надзвичайних ситуацій Британії (DEC), які направляють їх на потреби українських біженців.

Раніше Заборона розповідала про ухвалений польським Сеймом спеціальний закон про допомогу українцям, які прибули до Польщі у зв’язку з розв’язаною Росією війною.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій