Читаєте зараз
Двійники домашніх улюбленців у творах Моне і да Вінчі. В Google Arts & Culture з’явилася функція Pet Portraits

Двійники домашніх улюбленців у творах Моне і да Вінчі. В Google Arts & Culture з’явилася функція Pet Portraits

Markiian Oliiarnyk
Pet Portraits / Google Arts & Culture
  • У застосунку Google про культуру і мистецтво додали можливість шукати двійників домашніх тварин.
  • Алгоритм Pet Portraits порівнює фото домашнього улюбленця з тваринами, зображеними на десятках тисяч витворів мистецтва.
  • Нагадуємо про нові флагманські смартфони Google — Pixel 6 і Pixel 6 Pro.

В Google Arts & Culture з’явилася нова функція під назвою Pet Portraits. Вона дозволяє знаходити двійників домашніх улюбленців на картинах відомих художників та інших витворах мистецтва. Алгоритм розпізнає багато видів тварин, зокрема собак, кішок, рибок, птахів, рептилій, кроликів та коней.

Заборона розповідає про нову цікаву функцію у мобільному застосунку Google Arts & Culture.


Функція Pet Portraits в Google Arts & Culture

Нова функція в Google Arts & Culture дозволяє порівнювати фото ваших домашніх улюбленців з тваринами, зображеними на різних витворах мистецтва, що містяться у партнерській базі Google, повідомили в блозі ІТ-компанії. У застосунку є можливість як зробити фото у реальному часі, так і завантажити уже готові світлини з галереї смартфону.

Сам процес пошуку художніх двійників домашніх улюбленців займає всього кілька секунд. Щоб скористатися новою функцією потрібно просто увійти до застосунку, натиснути на значок камери і обрати опцію Pet Portraits. 

Після завантаження світлини з тваринкою, алгоритм машинного навчання аналізує об’єкт, обрізає і відцентровує зображення, розставляючи відповідні маркери та контури. Після цього система зіставляє фото з багатьма десятками тисяч творів мистецтва, від давньоєгипетських статуеток до китайського постмодернізму. Також у новій функції є фільтр художніх стилів, якщо раптом виникне бажання знайти свого улюбленця на картинах Леонардо да Вінчі чи Клода Моне.

Читати більше новин в Telegram

Після опрацювання світлини алгоритм пропонує кілька найбільш схожих варіантів, вказуючи рівень подібності у відсотках, які можна переглядати як поодинці, так і у форматі слайд-шоу. До того ж можна натиснути на запропоновані твори мистецтва, щоб довідатися про них більше інформації. 

Функція Pet Portraits в  Google Arts & Culture доступна як для iOS (версія 9.0.29), так і для Android (9.0.27).

Що таке Google Arts & Culture

Google Arts & Culture — це освітньо-культурна онлайн-платформа, створена компанією Google, яка надає користувачам доступ до точних високоякісних цифрових копій видатних витворів мистецтва. Як зазначається в Play Market, партнерами проєкту є понад 2000 культурних закладів з 80 країн світу, зокрема лондонська галерея Тейт, нью-йоркський музей Метрополітен та флорентійська галерея Уффіці.

Станом на листопад-2021, в Google Arts & Culture є такі функції:

  • Pet Portraits — знаходить двійників домашніх улюбленців;
  • Art Transfer — редагує світлину, стилізуючи її під витвори мистецтва;
  • Art Selfie — знаходить двійників людини;
  • Color Palette — знаходить твори мистецтва за кольорами на фотографії;
  • Art Projector — перегляд творів мистецтва у реальному розмірі;
  • Pocket Gallery — віртуальний румтур справжніми галереями;
  • Art Camera — перегляд творів мистецтва у високій якості.

Найбільш популярною функцією застосунку наразі є Art Selfie, яка була запущена у 2018 році. Відтоді користувачі зробили понад 120 млн селфі, пише Google.

Раніше Заборона розповідала про презентацію нового покоління флагманських смартфонів Google Pixel, з новими процесорами Google Tensor власного виробництва, та функцією Magic Eraser, яка дозволяє в режимі реального часу видаляти небажані об’єкти з фотографій.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій