'
Читаєте зараз
Дитяче Євробачення-2021. хто переміг та як Україна випередила Росію

Дитяче Євробачення-2021. хто переміг та як Україна випередила Росію

Markiian Oliiarnyk
Переможниця дитячого Євробачення 2021 Малена
  • Фінал Дитячого Євробачення-2021 відбувся 19 грудня в Парижі.
  • У конкурсі взяли участь представники 19 країн.
  • Україну представляла 14-річна Олена Усенко з піснею «Важіль».

Переможницею дитячого Євробачення-2021 стала 14-річна Малена з Вірменії з піснею рідною мовою «Qami, qami» (Вітер, вітер). Представниця України Олена Усенко потрапила в десятку найкращих. 

Заборона розповідає, що відомо про про переможницю Дитячого Євробачення-2021 та яке місце посіла Україна.


Малена: як виступила переможниця дитячого Євробачення-2021

На міжнародному дитячому пісенному конкурсі 19 грудня 2021 року в Парижі перше місце посіла представниця з Вірменії, 14-річна Малена.  Пісня Малени «Qami, qami» (Вітер, вітер) набрала 224 бали від журі та глядачів. Це вже друга перемога Вірменії на Дитячому Євробаченні після того, як у 2010 році Володимир Арзуманян посів перше місце з піснею «Мама».

Виступ співачки з Вірменії під дев’ятим номером супроводжувало яскраве світлове шоу, в якому брав участь танцювальний ансамбль. Кліп на пісню Малени вийшов 19 листопада. Відеоролик побив рекорди переглядів на YouTube серед представників дитячого Євробачення-2021 і за місяць набрав більше 4 млн переглядів.

Друге місце у фіналі конкурсу посіла Польща (218 балів), третє — Франція (187 балів).

Читати більше новин в Telegram

Олена Усенко: про що пісня України на Євробаченні

На дитячому Євробаченні 2021 року Україну представляла 14-річна Олена Усенко, родом з Білої Церкви. Дівчина виборола шосте місце зі 125 балами і  випередила представницю Росії на один бал. Вона виступила під 12-м номером з авторською україномовною піснею «Важіль».

В одному з інтерв’ю дівчина розповідала, що взяла приклад з Go_A, які підкорили світ запальною україномовною піснею Shum. У Парижі 19 грудня 2021 року Олена Усенко виступила з мінімалістичним номером без танців і музичних інструментів. Головний акцент був на самій артистці, на її емоціях та енергетиці. 

Олена Усенко підкорила Нацвідбір дитячого Євробачення з другої спроби. У 2020 році вона поступилася Олександру Балабанову, який тоді поїхав представляти Україну у Польщу і привіз сьоме місце. Влітку 2021 року дівчина написала пісню «Важіль», яка допомогла їй перемогти на Нацвідборі та представити Україну в Парижі. Українка співала про те, як важливо бути щасливим тут і зараз, наповнювати своє життя прекрасним, жити сповна, боротися за своє щастя, бо життя людини неможливо переоцінити.

Раніше Заборона розповідала про результати Міжнародного конкурсу краси «Міс Всесвіт-2021» та яке місце посіла Україна.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій