Читаєте зараз
Стало відоме ім’я переможниці Міс Всесвіт-2021. Українка Анна Неплях з «Холостяка» не пройшла до другого етапу

Стало відоме ім’я переможниці Міс Всесвіт-2021. Українка Анна Неплях з «Холостяка» не пройшла до другого етапу

Markiian Oliiarnyk
Міс Всесвіт 2021
  • 70-й Міжнародний конкурс краси у 2021 році відбувся в ізраїльському місті Ейлат.
  • За титул найкрасивішої змагалися претендентки з 80 країн світу.
  • Українка Анна Неплях не потрапила до списку 16 найкращих.

Фінальна частина міжнародного конкурсу краси «Міс Всесвіт-2021» пройшла у ніч з 12 на 13 грудня в місті Ейлат, що в Ізраїлі. Україну представляла модель та блогерка Анна Неплях із Дніпра. Перемогу здобула учасниця з Індії Гарнааз Сандху. Українка ж не змогла потрапити до другого етапу конкурсу.

Заборона розповідає, що відомо про переможницю «Міс Всесвіт-2021», а також про те, як відреагувала українська представниця на свою поразку.


Гарнааз Сандху — переможниця Міс Всесвіт-2021

Діамантова корона переможниці міжнародного конкурсу краси у 2021 році дісталася представниці Індії 21-річній Гарнааз Сандху, йдеться на офіційному сайті конкурсу.

Церемонія нагородження Міс Всесвіт 2021 року Гарнааз Сандху. Відео: Miss Universe/YouTube

Переможниця міжнародного конкурсу краси презентувала себе як активну прихильницю розширення прав та можливостей жінок. Дівчина захоплюється йогою, танцями, верховою їздою, кулінарією та грою в шахи. Сандху стала третьою індійкою, яка здобула титул «Міс Всесвіт». Новоспечена переможниця працює моделлю та акторкою. У конкурсах краси вона бере участь з підліткового віку. 

Як повідомили на офіційній Instagram-сторінці конкурсу, до трійки лідерів також потрапили представниці Парагваю — Надя Феррейра, і Південної Африки Лалела Мсване.

Читати більше новин в Telegram

Україна на Міс Всесвіт-2021

У жовтні 2021 року стало відомо, що на міжнародному конкурсі краси Україну представить 27-річна Анна Неплях, уродженка Дніпра. Вона закінчила Київський університет будівництва та архітектури. Зараз дівчина займається моделінгом, пише картини та розвиває свій блог в Instagram. Анна Неплях стала відомою українцям насамперед завдяки участі у телешоу «Холостяк»

Інтерв’ю з Міс Україна Всесвіт-2021 Анною Неплях. Відео: КП в Украине/YouTube

На найбільший світовий конкурс краси українка полетіла ще 28 листопада. Відкриття фіналу «Міс Всесвіт-2021» у ніч з 12 на 13 грудня почалося з демонстрації національного вбрання кожної конкурсантки. Анна Неплях з’явилася перед глядачами у костюмі під назвою «Вишитий код України» від дизайнерки Наталії Шевчук. Національне вбрання Анни поєднало в собі вишивані візерунки з усіх регіонів України. Важив костюм 15 кілограмів. 

Міс Україна 2021 Ганна Неплях
Міс Україна 2021 Ганна Неплях у національному костюмі / Фото – MENAHEM KAHANA/AFP via Getty Images

Також українка дефілювала у мінісукні фіалкового кольору та золотистому вбранні від дубайського дизайнера. Втім, потрапити до 16 найкращих претенденток на титул «Міс Всесвіт 2021» українській представниці не вдалося.

Міс Україна 2021 Ганна Неплях у вечірній сукні / Фото – MENAHEM KAHANA/AFP via Getty Images

«80 дівчат з усього світу. І тільки в однієї мрії збулися, а в інших, можливо, впав цілий світ. І якщо ми не можемо вплинути на обставини, ми завжди можемо змінити своє ставлення до цієї ситуації», — прокоментувала Анна Неплях свою участь у конкурсі.

Раніше Заборона розповідала про те, як організатори британської музичної премії Brit Awards ввели гендерно-нейтральні номінації.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій