Читаєте зараз
Ексголові Верховного суду Князєву винесли вирок: справа стосується подарунка

Ексголові Верховного суду Князєву винесли вирок: справа стосується подарунка

Daniil Tsarevskyi

Печерський райсуд Києва визнав винним ексголову Верховного Суду Всеволода Князєва у порушенні обмежень щодо одержання подарунків. Його зобов’язали сплатити штраф у 2 550 грн та конфіскували подарунок у 906 600 грн, повідомляє НАЗК.

«Згідно з ч. 2 ст. 23 закону «Про запобігання корупції» суддям заборонено приймати подарунки, вартість яких перевищує два прожиткових мінімуми для працездатних осіб [5 368 грн у 2023 році]. Порушуючи цю заборону, суддя отримав подарунок у вигляді оренди квартири у Печерському районі (Липки) Києва площею 133 кв.м за ціною, суттєво нижчою від мінімальної ринкової вартості оренди житла. На підставі договору, укладеного наприкінці 2017 року, суддя винаймав квартиру для проживання із щомісячною платою 1 000 гривень», — розповіли в агентстві.

Нагадаємо, що Князєва було затримано 15 травня 2023 року у справі про корупцію у Верховному суді.  В ході слідчих дій правоохоронці виявили адвокатське об’єднання, яке працювало як посередник для розв’язання питань в судовій системі.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій