'
Читаєте зараз
Ольга Фреймут почала полювання на своїх хейтерів

Ольга Фреймут почала полювання на своїх хейтерів

Аня Білоус
Автор:

Українська телеведуча Ольга Фреймут почала полювати на людей, які пишуть про неї неприємні коментарі у соціальних мережах. Тепер вона шукає хейтерські коментарі та їде зі знімальною групою на роботу до тих, хто їх лишив.

Про це написала проектна менеджерка “Мережі ЛЖВ” Христина Рівера. Вона розповіла, що Фреймут пришла на робоче місце до доньки її колеги через те, що та написала у фейсбуці: “Ольга Фреймут – конченая”. Телеведуча проводила виховну роботу з дівчиною, а потім, за нашою інформацією, подарувала їй кепку. Керівництво дівчини, у свою чергу, винесло їй попередження за різкі висловлювання у соцмережах.

Раніше, 6 квітня, подібний випадок описала в себе на сторінці поетеса та психолог Ліза Готфрік. До неї на прийом завітала “підставна” клієнтка, а слідом за нею до кабінету зайшла Ольга Фреймут. Ведуча почала розпитували, чому Готфрік назвала її “рагулихою” та опублікувала поганий кадр з шоу “Школа панянок”. Готфрік також додала, що це нібито нова програма Фреймут, у якій вона планує й надалі приходити до хейтерів разом зі знімальною групою.

Читати більше новин в Telegram

Редакція Zaborona.com радить усім користувачам фейсбуку бути уважними та обережними у коментарях, бо існують реальні ризики, що телеведуча прийде і до вас також. А тепер, можливо, і до нас через колонку «А Оля Фреймут проти: Чому люди «з екрану» вчать нас не любити себе?».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій