'
Читаєте зараз
Чи можуть геї бути патріотами? Відповідає мер Івано-Франківська

Чи можуть геї бути патріотами? Відповідає мер Івано-Франківська

Сергій Сурепін

Епатажний мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що не збирається відмовлятися від своїх слів про те, що «гей не може бути патріотом». Голова міста в інтерв’ю УП заявив, що це його позиція «як християнина».

Що сталося?

23 березня 2016 року на віче під час «Маршу за життя та сімейні цінності» в Івано-Франківську голова міста Руслан Марцінків заявив, що «гей не може бути патріотом, патріотом може бути тільки християнин».

«Перед виборами мене в ефірі «1+1» запитали: чи може бути гей патріотом? Я сказав, що ні. Патріотом може бути тільки християнин, справжній патріот – той, хто вірить в Бога», – зазначив Марцінків.

Пояснення

Читати більше новин в Telegram

В інтерв’ю УП, яке вийшло 26 червня 2018 року, Марцінків заявив, що не збирається відмовлятися від своїх слів. Відповідаючи на заперечення, що багато геїв захищають Україну на Донбасі, мер попросив «привести хоча б кілька підтверджених фактів, що такі люди дійсно захищають нашу країну зі зброєю в руках».

Також він додав: «Ця думка була озвучена мною в ефірі телеканалу «1+1». І своїми голосами виборці міста дали оцінку цій моїй позиції. Вони підтримали мене разом з цією тезою, віддавши свій голос на мою користь».

Разом із цим мер Івано-Франківська зазначив, що його слова не означають, що хтось збирається втручатися в особисте життя: «Мова не про те, що хтось втручається в особисте життя. Йдеться про пропаганду таких речей. Мені б дуже не хотілося, щоб у нашій Українській державі, яку я вважаю християнською, піднімалося питання пропаганди такого явища».

Хто такий Руслан Марцінків?

Вперше над ним кепкували ще у 2015 році, коли Марцінків був лише депутатом «Свободи». Тоді за його «сприяння» освятили ліфт у багатоповерховому житловому будинку. Лише цього року «Заборона» двічі писала про Марцінківа: спочатку на початку травня він силою збирав людей на церковне свято, а у червні доручив освятити Палац Потоцьких після виступу «Хамерман Знищує Віруси», тому що гурт виступав на сцені майже оголеним.

 

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ). 

 

Читайте також:

Мер Івано-Франківська силою збирає людей на церковне свято

Франківці вийшли на марш за традиційні шлюби

Мер Івано-Франківська доручив освятити Палац Потоцьких після виступу «Хамерман Знищує Віруси»

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій