'
Читаєте зараз
Google за 2 роки звільнила 48 працівників за сексуальні домагання

Google за 2 роки звільнила 48 працівників за сексуальні домагання

Сергій Сурепін

Із 2016 року американська корпорація Google звільнила без вихідної допомоги 48 осіб, включно з 13 старшими менеджерами, через сексуальні домагання. Про це розповів виконавчий директор компанії Сундар Пічаї в листі до працівників Google.

Це повідомлення Пічаї відправив після публікації статті у The New York Times. Видання повідомило, що автор Android Енді Рубін отримав вихідний пакет у розмірі 90 мільйонів доларів, незважаючи на обвинувачення в неправомірних діях.

Нагадаємо, одна зі співробітниць звинувачувала Рубіна в тому, що той примусив її до орального сексу в готельному номері у 2013 році. Google провела розслідування інциденту і зробила висновок, що скарга щодо сексуальних домагань заслуговує на довіру, і Рубіна попросили подати у відставку. Компанія могла звільнити Рубіна без вихідної допомоги, однак виплачувала йому приблизно 2 мільйони доларів на місяць протягом чотирьох років. Останній платіж колишньому співробітникові заплановано на наступний місяць.

Рубін був одним із трьох керівників, яких Google захищала протягом останніх 10 років після звинувачень у сексуальних злочинах. У двох випадках компанія звільнила керівників вищої ланки, проте заплатила їм мільйони доларів, хоча не мала юридичних зобов’язань це робити. Кожного разу звинувачення стосувалися чоловіків. Рубін повідомив, що не скоював жодних порушень і пішов із Google за власним бажанням.

У листі Пічаї йдеться, що стаття The New York Times була «важкою для читання» і Google серйозно ставиться до створення «безпечного та інклюзивного робочого місця». Він запевнив працівників, що компанія розглядає кожну скаргу про сексуальні домагання або неналежну поведінку, розслідує їх і вживає заходів.

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте також:

Відьми прокляли американського суддю. Його звинувачували в сексуальних домаганнях

Флешмоб #WhyIDidntReport: жінки розповідають, чому вони мовчали про сексуальне насильство

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій