Читаєте зараз
Групове зґвалтування дівчини на Закарпатті: справу розглянуть заново

Групове зґвалтування дівчини на Закарпатті: справу розглянуть заново

Ilona Kivva
Автор:

Закарпатський апеляційний суд скасував вирок Воловецького районного суду у справі щодо трьох неповнолітніх, які зґвалтували 14-річну дівчину. Справу відправили на повторний розгляд, повідомили в Офісі генерального прокурора.

Прокурори наполягали на скасуванні вироку через мʼякість призначеного судом першої інстанції покарання. Також прокурори вимагали задовільнити в повному обсязі позов про відшкодування потерпілій моральної шкоди — 450 000 гривень.

Нагадаємо, що до правоохоронців ще у вересні-2021 звернулася бабуся дівчини та повідомила, що над її онукою вчинили сексуальне насилля. Сталося це у серпні того ж року. причетними до злочину виявили троє підлітків — двоє 15 та один 14 років.

Хлопці затягли дівчину у підвал будинку одного з хлопців. Один з хлопців вдарив дівчину у живіт, аби залякати, а інший — затиснув між ногами її голову. Після цього зняли з неї одяг та спідню білизну і «вчинили дії сексуального характеру, не пов’язані з проникненням у тіло, з використанням геніталій та пальців рук в області її статевих органів».

Воловецький районний суд у березні-2023 призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, але з випробувальним терміном у два роки.  Це означає, що впродовж двох років хлопці мали б перебувати на волі і періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу і повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання (як при умовному терміні). Компенсацію призначили також не у повному обсягу від вимоги — 180 000 гривень.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій