Читаєте зараз
Хакери поклали інтернет-зв’язок в адміністрації Путіна та ФСБ

Хакери поклали інтернет-зв’язок в адміністрації Путіна та ФСБ

Ilona Kivva
Автор:

Невідомі кіберволонтери зламали провайдер, який забезпечував інтернетом держструктури РФ, інформують в Головному управлінні розвідки Міноборони України (ГУР МО).

Так, 21-22 січня в Росії виник масштабний збій у роботі великого інтернет-провайдера «Акадо-телеком». Компанія забезпечує послугами низку державних структур країни-агресорки. Це, зокрема, адміністрація Володимира Путіна, ФСБ, ФСО, органи місцевого самоврядування у Москві та інших регіонах, «Сбербанк» тощо.

Російські користувачі стали масово скаржитись на відсутність інтернету та неможливість зв’язатись зі службою підтримки «Акадо». У результаті кібератаки у Москві, де розташована штаб-квартира провайдера, а також в інших регіонах ускладнена або неможлива діяльність державних відомств РФ. Точний масштаб збитків для Росії наразі уточнюється.

В грудні 2023 року росіяни здійснили кібератаку на кілька великих компаній України, серед яких Київстар та Монобанк. Фахівець з кібербезпеки Віталій Якушев в коментарі Забороні заявив, що це є повторенням ситуації, яка відбувалася в Україні перед повномасштабним вторгненням.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій