'
Читаєте зараз
Голову Есхара поновили на посаді. З його родичами боровся загиблий активіст

Голову Есхара поновили на посаді. З його родичами боровся загиблий активіст

Сергій Сурепін

14 серпня стало відомо, що Легкошерста Анатолія поновили на посаді Есхарівського селищного голови ще 9 червня. На це звернув увагу член Харківської обласної ради Дмитро Булах, який знайшов відповідний документ у судовому реєстрі.

Що сказано в документі?

«Визнати протиправним та скасувати рішення XLI сесії VII скликання від 08.06.2018 року «Про дострокове припинення повноважень Есхарівського селищного голови»; поновити ОСОБА_2 на посаді Есхарівського селищного голови з 09 червня 2018 року; стягнути з Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області на користь ОСОБА_2 середній заробіток за час вимушеного прогулу з 09 червня 2018 року по день прийняття судом рішення по справі», – мовиться в документі, який знаходиться в судовому реєстрі.

Що сталося?

5 червня в Чугуєві (Харківська область) знайшли мертвого місцевого активіста Миколу Бичка, який боровся з корупцією. Бичко був активним членом громади Есхара та адміністратором групи «Ініціативна молодь Есхара». Він викладав пости про розвиток і життя рідного селища. Останній його пост був присвячений реконструкції джерела коштом місцевих жителів та з’ясуванню законності дій із вивезення відходів до очисних споруджень КП «Вода Есхара».

Читати більше новин в Telegram

Раніше повідомлялося, що мешканці містечка Есхар підозрюють, що до загибелі активіста може бути причетний їхній селищний голова Анатолій Легкошерст. Невдовзі з’ясувалось, що Бичко виступав проти розкрадання коштів на ремонт очисних споруд фірмою AVA Service, засновником якої є рідний брат селищного голови Легкошерста. А втім, місцева поліція наразі підозрюваним селищного голову не вважає.

 

Читайте також:

Під Харковом знайшли тіло активіста

Загинув за ідею: Репортаж із Харківської області, де знайшли повішеного активіста

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій