Читаєте зараз
Хто волів помсти? Просимо: катів з Бучі знов кидають в Україну

Хто волів помсти? Просимо: катів з Бучі знов кидають в Україну

Ilona Kivva
Автор:
  • Катів, які ґвалтували й вбивали мирне населення у Бучі, знову відправляють в Україну.
  • Тепер їх вирішили кинути у найгарячішу точку на передову для подальших злочинів.
  • Розвідка припускає, що ще одна мета — щоб вони не змогли свідчити у міжнародних судах.

Російські військові, що чинили нелюдські злочини проти мирних українців у Бучі, будуть знову воювати в Україні. Командування армії Росії повертає їх, але тепер у найгарячішу точку, де в орків практично не буде шансів вижити. Українські військові аналітики вважають, що так Російська Федерація намагається прибрати свідків подій у Бучі, щоб вони не могли дати свідчення у міжнародних судах.

Заборона розповідає про дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України щодо бучанських катів.


Буча: Росія прибирає свідків з 64-ї бригади

64-ту мотострілецьку бригаду 35-ї загальновійськової армії Російської Федерації, що відповідальна за звірські злочини проти мирного населення у Бучі, кинуть в одну з найгарячіших точок бойових дій в Україні, доповіли у ГУР МО.

На думку військових аналітиків, такий крок переслідує дві мети, зокрема вчинення бучанськими катами геноциду в інших українських містах. «Ще одна мета – швидка “утилізація” непотрібних свідків. Тобто передислокація на таку ділянку фронту, де у них не буде шансів залишитися живими, щоб унеможливити надання свідчень у майбутніх судах», — пояснили у ГУР.

Станом на 4 квітня 2022 року бригаду вивели з України у Білорусь. Вона дислокувалася біля міста Мозир. До 6 квітня, за даними української розвідки, особовий склад мають переправити залізницею до російського Бєлгорода, а звідки — назад в Україну. Ротації військових при цьому проводити не будуть. Очікується, що 64-тій бригаді доручать «спеціальні завдання», серед яких залякування мирних жителів.

Читати більше новин в Telegram

«Особовий склад підрозділу, усвідомлюючи резонанс подій в Бучі та відповідальність за скоєні злочини, масово опирається поверненню в Україну. Російське командування погрожує трибуналом в разі відмови продовжувати участь у бойових діях. Рапорти на звільнення не приймаються до розгляду», — розказали у ГУР.

Раніше Заборона розповідала про звільнення Київщини від російських загарбників та страшні злочини, які вчиняли рашисти в окупованих Бучі, Ірпені та Гостомелі.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій