'
Читаєте зараз
Індустріальне місто з душею та історіями. Як ми знімали другий сезон Підпалюй у Запоріжжі

Індустріальне місто з душею та історіями. Як ми знімали другий сезон Підпалюй у Запоріжжі

Polina Vernyhor
Підпалюй у Запоріжжі: як Заборона знімала другий сезон

Заборона продовжує збирати кошти на другий сезон артпроєкту про чейнджмейкерів, активістів та активісток. Підпалюй — це історії про тих, хто сміливо змінює місто та культурний світогляд людей, надихаючи їх на інноваційні рішення. З частини зібраних коштів ми вже розпочали зйомки нового сезону влітку. Ми вже показували, як це було у Бердянську, тепер розповідаємо про Запоріжжя.


Перший сезон Підпалюй подивилися майже мільйон людей. Проєкт уже допоміг артистам, спільнотам, які тільки розвиваються, та активістам. Усі серії можна переглянути в плейлисті на нашому YouTube-каналі. Після першого сезону нас активно запрошували саме до Запоріжжя, тому у другому сезоні ми не могли його оминути.

Запоріжжя — індустріальне місто із заводами та поганим повітрям. Але ж атмосферу в громаді створюють не тільки викиди в повітря, але й люди. А люди в Запоріжжі живуть чудові і активні: хтось організовує притулки для тварин, хтось водить екскурсії нетуристичними місцями та розповідає про місцеву архітектуру, інші ведуть відповідальний бізнес або ініціюють екологічні акції. 

Коли приїжджаєш до Запоріжжя та знайомишся з людьми, які щодня роблять щось корисне для міста, ще краще розумієш сенс вислову «зміни починаються з тебе». Більшість цих людей робить це не з фінансової вигоди, а від щирого серця та з величезною любов’ю до своєї справи.

У другому сезоні ми намагаємося втілити ваші побажання: шукаємо героїв у містах, які ви запропонували, та розповідаємо історії крутих людей чи місць, які ви нам надсилаєте. Але щоби цей проєкт вийшов якісним, а подивилися його якомога більше людей, нам потрібна ваша підтримка. Усі, хто підтримає проєкт, отримають 5 артдок-відео для YouTube і IGTV, 10 мультимедійних репортажів та 1 сезон подкасту.

Допомогти зі збором коштів чи підтримати Заборону можна за посиланням. Також ви можете розповісти про проєкт друзям, близьким або рекламодавцям — це пришвидшить випуск нового сезону.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій