'
Читаєте зараз
Скарлетт Йоганссон відмовилася грати чоловіка-трансгендера через критику самих трансгендерів

Скарлетт Йоганссон відмовилася грати чоловіка-трансгендера через критику самих трансгендерів

Сергій Сурепін

4 липня стало відомо, що американська акторка Скарлетт Йоганссон зіграє трансгендера Данте Гілла. Біографічна стрічка Rub & Tug має розповісти життя боса масажного салону на прізвисько Текс. 13 липня Йоганссон відмовляється від ролі, щоб уникнути ймовірного скандалу.

Що сталося?

Обрання Йоганссон на роль трансгендера викликало негативну реакцію з боку ЛГБТ-спільноти. Акторка заявила, що своє рішення вона прийняла через етичну сторону цієї теми.

«У світлі виниклих етичних питань, щодо моєї ролі Данте Гілла, я вирішила відмовитися від участі у проекті. Наше культурне розуміння людей-трансгендерів постійно розвивається, і я багато чого дізналася про цю спільноту з моменту повідомлення про отримання ролі. Я зрозуміла, що це було бездушно. Я глибоко поважаю і люблю спільноту трансгендерів і вдячна, що обговорення теми інклюзивності в Голлівуді триває. Згідно з даними організації ГЛААД, кількість ЛГБТК-персонажів впало в 2017 році на 40% в порівнянні з минулим роком, і таких героїв не було ні в одному проекті великих студій», — повідомила Йоганссон.

Чоловіки-трансгендери пройшли жартівні проби на ролі Йоганссон

Читати більше новин в Telegram

6 липня у відповідь на призначення Йоганссон на роль Гілла на YouTube-каналі intomore вийшло відео, у якому чоловіки-трансгендери проходять проби на ролі, які вже грала акторка. Серед них були штучний інтелект Саманта (стрічка Her) та Чорна вдова («Месники»).

 

Читайте також:

Скарлетт Йоганссон зіграє чоловіка-трансгендера, який був сутенером

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій